Dom » Wnętrza

Wiosenna NATURA™

Wiosenna NATURA™
Zobacz więcej zdjęć »
Jeśli farba do wnętrz może kojarzyć się z wiosną to z pewnością jest to Natura™ amerykańskiej marki Benjamin Moore. Naturalna, kolorowa, przyjazna środowisku i całkowicie bezpieczna dla Twoich bliskich.

Gdy za oknami zieleń budzi się do życia, mamy ochotę, aby w naszych domowych wnętrzach zapanowała równie wiosenna atmosfera. Moc energetycznych kolorów, naturalne piękno, relaks w przyjaznej przestrzeni wolnej od niebezpiecznych alergenów - tym wszystkim chcielibyśmy natchnąć domowe cztery kąty. Do tego jeszcze „szczypta" świeżego powietrza i niczego więcej do szczęścia nie potrzeba. Wszystkie te zalety kryje w sobie najnowsza farba NaturaTM 512 marki Benjamin Moore. Wystarczy powiedzieć, że jest bezzapachowa, nie zawiera szkodliwych lotnych związków organicznych (LZO), a do wyboru mamy 11 000 kolorów. Już wiadomo - mamy do czynienia z najbardziej ekologicznym produktem malarskim na polskim rynku - farbą NATURATMLNIE NAJLEPSZĄ.

Wodorozcieńczalna farba akrylowa NaturaTM 512 to najnowszy produkt ekskluzywnej marki Benjamin Moore, który powstał z myślą o bezpieczeństwie domowników i w trosce o środowisko naturalne. Ze względu na swój ekologiczny charakter farba szczególnie sprawdzi się podczas malowania pokoi dziecięcych, sypialni oraz wnętrz, w których przebywają osoby starsze, jak i dzieci ze skłonnościami do alergii. Baza farby NaturaTM 512 i nowoczesne koloranty Gennex® nie zawierają lotnych związków organicznych (LZO), a więc szkodliwych substancji chemicznych, które powstają jako uboczny produkt w wielu procesach przemysłowych i powodują zanieczyszczenie środowiska. Dzięki temu, stosując farby NaturaTM do minimum ograniczamy ryzyko pojawienia się u domowników reakcji alergicznych. Ponadto, opatentowane technologie produkcji farb z linii NaturaTM oraz specjalny proces destylacji, pozwoliły na wyeliminowanie uciążliwego zapachu towarzyszącego malowaniu tradycyjnymi farbami. Powyższe zalety przyczyniły się do uhonorowania farby NaturaTM 512 w USA prestiżową nagrodą Building Green, Inc. Z kolei wewnętrzną gwarancją firmy Benjamin Moore & Co. jest oznaczenie Green PromiseTM, które umieszczane jest na etykietach produktów w pełni przyjaznych środowisku naturalnemu i użytkownikom. Tytuł ten oznacza, że farba NaturaTM 512 spełnia restrykcyjne wymagania i normy GREENGUARD, GREENGUARD FOR CHIILDREN & SCHOOLS, CHPS, LEED® (Leadership in Energy and Environmental Design) oraz kryteria standardu Green Seal® GS-11, odnoszące się do produktów malarskich o niskiej lub zerowej zawartości lotnych związków organicznych.  

 

Kilka słów o zastosowaniu i właściwościach

NaturaTM 512 przeznaczona jest do odnawiania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń i gwarantuje w pełni matowe wykończenie. Powierzchnie pomalowane farbą NaturaTM 512 są gładkie, a powstałe zabrudzenia można usunąć przy użyciu wody z dodatkiem detergentu (po 14 dniach od aplikacji). Ponadto, produkt marki Benjamin Moore jest bardzo wygodny w użytkowaniu. NaturaTM 512 dobrze kryje, nie kapie z wałka malarskiego i szybko schnie. Drugą warstwę farby można aplikować po zaledwie 30 minutach od pierwszego malowania. Wybór kolorystyki wnętrza jest praktycznie nieograniczony. Farbę NaturaTM 512 marki Benjamin Moore można zamówić w jednym z 11 000 odcieni z palety barw amerykańskiego producenta.

Wyłącznym dystrybutorem ekskluzywnych farb marki Benjamin Moore & Co. jest firma B.M. Polska. Produkty dostępne są w salonach firmowych oraz sieci renomowanych punktów dystrybucyjnych na terenie całego kraju. Pełna lista punktów sprzedaży dostępna jest na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

Informacje o produkcie:

  • Wydajność: ok. 12 m2/l
  • Kolorystyka: ok. 11000 kolorów
  • Cena: od 95 zł brutto za 1 l (w tym 22% VAT).
  • Opakowanie: 0,95 l; 3,78 l


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

mpobozy@bmpolska.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 13 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »