Dom » Architektura

Wiosenne spotkanie z domami nowoczesnymi

Wiosenne spotkanie z domami nowoczesnymi
Zobacz więcej zdjęć »
Najnowsze wydanie katalogu „Projekty Domów Nowoczesnych” Biura Projektów ARCHON+, zawierające 92 najciekawsze propozycje projektowe, jest dostępne w dobrych punktach sprzedaży prasy na terenie całego kraju.

Wiosenna edycja katalogu została przygotowana dla Klientów, którzy w najbliższych miesiącach planują rozpoczęcie budowy swojego wymarzonego domu. W katalogu zostały zaprezentowane 92 najciekawsze projekty, w tym 20 nowości. Sugestywne prezentacje domów zostały wzbogacone o wizualizacje wnętrz oraz aranżacje kuchni. Wszystkich czytelników i internautów zachęcamy do głosowania na przygotowanie nowych stylizacji, wnętrz oraz kuchni do kolejnych projektów domów ARCHON+. Nowością w katalogu jest również prezentacja narzędzia do kolorowania elementów elewacyjnych wybranych domów ARCHON+. Nowa aplikacja umożliwia oprócz wyboru barwy dachu, ścian, okien, podbitek, balustrad i rynien, dostosowanie faktury dekoracyjnych elementów kamiennych, drewnianych i klinkierowych do własnych potrzeb.

Na dołączonej do katalogu płycie DVD zamieściliśmy wirtualne spacery do wybranych projektów, cennik oraz aktualne koszty budowy wszystkich 663 gotowych projektów domów z oferty ARCHON+. Płyta zawiera zaawansowaną wyszukiwarkę i porównywarkę projektów, dzięki którym można łatwo znaleźć domy o interesujących parametrach i sprawdzić jakie są różnice między nimi. Zachęcamy także do skorzystania z profesjonalnego programu PITY 2011, ułatwiającego wypełnienie zeznania podatkowego. 1% podatku zostanie przekazany na pomoc rodzinom zagrożonym utratą praw rodzicielskich z powodu biedy i bezrobocia oraz wsparcie rodzicielstwa zastępczego.

 

ARCHON+ Biuro Projektów www.archon.pl, www.projektydomow.pl, www.osiedladomow.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »