Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Wirtualna przestrzeń dla kobiet

Wirtualna przestrzeń dla kobiet
Zobacz więcej zdjęć »
Medi-portal.pl to nie tylko giełda sprzętu i wyrobów medycznych. To również miejsce, gdzie bez problemu niejedna kobieta odnajdzie coś dla siebie. Portal jest wirtualną przestrzenią, w której można kupić lub sprzedać kosmetyki oraz akcesoria do pielęgnacji skóry i paznokci.

Produkty przeznaczone do pielęgnacji znajdują się w dwóch kategoriach. Pierwsza z nich to „Kosmetyki", natomiast druga - „Uroda".

Dział z kosmetykami został odpowiednio podzielony na podkategorie, by każdy użytkownik mógł bez problemu znaleźć produkty do pielęgnacji dłoni, biustu, ud czy  brzucha. Dodatkowo istnieje możliwość wyszukania kosmetyków dla dzieci oraz specjalistycznych produktów do pielęgnacji.

- W przyszłości planujemy rozbudować podkategorię „Perfumy", ponieważ wiemy, jak ważne, szczególnie dla pań, jest znalezienie odpowiedniego zapachu, który identyfikuje się z osobowością kobiety - mówi Marta Zieleń, rzecznik prasowy Medi-portal'u.

W kategorii „Uroda" znajdują się przede wszystkim profesjonalne akcesoria do pielęgnacji skóry i paznokci. - Posiadamy pilniczki, nożyczki do paznokci, kleszcze do paznokci u stóp, tarki do stóp - wylicza Marta Zieleń - Oczywiście chcemy sukcesywnie poszerzać asortyment, by zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników Medi-portal'u.  Stawiamy na jakość, jak również przystępną cenę. Każda z nas chce mieć przecież  fachowe akcesoria do pielęgnacji, nie rujnując przy tym domowego budżetu.

O Medi-portal'u: Medi-portal to giełda internetowa, dzięki której można w łatwy i szybki sposób  zrealizować transakcje handlowe. Portal jest skierowany do specjalistycznego grona odbiorców. Przeznaczony został dla tych, którzy chcą w szybki i wygodny sposób nabyć lub sprzedać sprzęt medyczny, wyroby farmaceutyczne lub kosmetyczne. Medi-portal.pl działa na zasadzie portali aukcyjnych. Istnieje na rynku od listopada 2010 roku.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Medi-portal.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »