Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Włącz się do akcji i wygrywaj nagrody w Cinema City Bonarka

Włącz się do akcji i wygrywaj nagrody w Cinema City Bonarka
Zobacz więcej zdjęć »
Od 1 do 3 sierpnia na wszystkich śmiałków czeka na placu przy fontannie w Bonarce Verva 4DX Challenge. Zadanie przetestuje koordynację ruchową uczestników na wielofunkcyjnym fotelu kinowym Cinema City. Do wygrania bilety do sali 4DX.

Verva 4DX Challenge to konkurs, który polega na jak najdłuższym utrzymaniu pudełka z popcornem na ruchomym fotelu kinowym Cinema City. W czasie wykonywania zadania uczestnicy oprócz turbulencji i wstrząsów zmierzą się z wiejącym wiatrem i delikatną mgłą - przeszkodami imitującymi rozwiązania zastosowane w salach 4DX.

Każdy uczestnik Verva 4DX Challenge otrzyma voucher na darmowy mały popcorn w Cinema City. Osoby z najlepszymi wynikami wygrają voucher na bilet do sali 4DX. Wyniki będą wyświetlane na ekranie przy stanowisku konkursowym.

Rejestracja odbywa się przy stanowisku Verva 4DX Challenge na placu przy fontannie w Bonarce.

Sala 4DX Cinema City to miejsce, w którym filmowa fikcja staje się rzeczywistością. Rewolucyjna technologia umożliwia projekcję hollywoodzkich hitów w formacie 4D. Dzięki ruchomym fotelom i zaawansowanym rozwiązaniom sala oferuje pełne efektów specjalnych kinowe przeżycie, w którym widz staje się częścią filmów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Lyrmed

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »