Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Wprowadź do swojego życia pozytywną energię dzięki nowemu XS™ Power Drink

Po wielkim sukcesie, jaki na całym świecie odniósł XS™ Power Drink, ten wyjątkowy napój dla ludzi aktywnych pojawił się również na polskim rynku.

Wysoka zawartość witaminy B, mieszanka składników energetycznych oraz brak cukru sprawiają, że XS™ Power Drink pozwala pozostać na wysokich obrotach nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach.                                                                  

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Niezależnie od tego, czy poznajemy nowe szlaki rowerowe, przedzieramy się przez „miejską dżunglę”, czy ścigamy się ze znajomymi na górskich stokach, XS™ Power Drink zawsze dostarczy nam ogromnego zastrzyku energii, abyśmy mogli osiągnąć jeszcze więcej.

Źródłem energii płynącej z XS™ Power Drink jest kombinacja aktywnych składników przy zerowej zawartości cukru, co sprawia, że napój jest wyjątkowo niskokaloryczny. 250 ml puszka napoju XS Power Drink zawiera, w zależności od wariantu smakowego, zaledwie 6 lub 12 kcal.

Kompleks witamin B w XS™ Power Drink pozwala ożywić system immunologiczny i „naładować baterie”. Przyczynia się także do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz do zmniejszenia uczucia zmęczenia. Z kolei zawarty w napoju kwas pantotenowy pomaga w utrzymaniu wysokiej koncentracji. Dzięki tak dobranym składnikom napój jest doskonałym rozwiązaniem zarówno dla osób czerpiących radość z aktywności fizycznej jak i potrzebujących dodatkowej stymulacji w trakcie wysiłku intelektualnego.     

„Nie trzeba aktywnie uprawiać sportu, aby cieszyć się z energii płynącej z XS™ Power Drink. Ja sam jestem zapalonym surferem, ale nie zawsze mogę spędzić na plaży tyle czasu, ile bym pragnął. Dlatego chciałem znaleźć sposób, aby mieć w sobie energię również wtedy, gdy jestem zajęty codzienną pracą. XS™ Energy Drink jest takim źródłem energii, dostępnym na wyciągnięcie ręki, gdy tylko jej potrzebujemy. Cieszę się, że teraz będą się o tym mogli przekonać konsumenci w Europie” mówi David Vanderveen, jeden z twórców XS™.

Niewiele osób ma okazję relaksować się każdego dnia na plaży lub na górskim, rowerowym szlaku. Niemniej jednak, silna dawka energii i towarzyszący jej wyśmienity smak chińskiego żeń-szenia i jagód acai sprawiają, że XS Power Drink przynosi orzeźwienie i pomaga bezstresowo przejść przez dzień, niezależnie od tego czy spędzamy go w biurze, czy na boisku.

Napój jest dostępny w Polsce w dwóch owocowych smakach: soczyście cytrynowym Electric Lemon Blast oraz orzeźwiająco egzotycznym Tropical Blast.

  Sugerowana cena detaliczna zestawu 12 puszek: 96,00 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »