Dom » Wnętrza

Wspomnienie Toskanii

Wspomnienie Toskanii
Zobacz więcej zdjęć »
Życie w Toskanii płynie powoli i szczęśliwie, wszystko to za sprawą wyjątkowego klimatu. Ten możemy osiągnąć i we własnym mieszkaniu - dzięki odpowiedniej aranżacji.

Naturalna kolorystyka wpisująca się w jesienno - zimowe trendy pozwoli zachować piękne wspomnienia i stworzyć modną dekorację pomieszczenia. Z pomocą przyjdzie nowa kolekcja Dekoria.pl o wdzięcznej nazwie Toscana.

Główną zasadą w stylu toskańskim jest prostota. Nie oznacza to, że nie możemy eksperymentować z kolorem czy deseniem. Przeciwnie, pozwólmy sobie na zastosowanie różnych faktur i tworzyw. Inspiracje powinniśmy czerpać z natury, stąd np. obecny motyw roślinny czy naturalna kolorystyka.

Kto z nas nie marzy o odpoczynku w zaciszu własnego mieszkania? Styl toskański, coraz częściej wykorzystywany w aranżacji, sprzyja codziennemu relaksowi. Klimat wprost z pięknej północy Włoch osiągniemy za pomocą materiałów z nowej kolekcji Toscana od Dekoria.pl. Solidne, dwustronne tkaniny żakardowe, utrzymane są w ciepłej jesiennej kolorystyce. Obecny motyw roślinny nada wnętrzu ciekawego i przytulnego charakteru.

Gliniane naczynia, tynki strukturalne czy drewniane dodatki, to ozdoby, które podkreślą klimat wnętrza. Połączone z osobistymi przedmiotami, takimi jak zdjęcia, upominki od dzieci czy pamiątki z młodości, zbudują prawdziwie rodzinną atmosferę, odczuwalną niemal w każdym włoskim domu.
 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Publicon

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 7 dni:
Warsztaty online „Technologie medyczne w modelach zintegrowanej opieki zdrowotnej”
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »