Rozrywka i wypoczynek » Święta

Wśród Nocnej Ciszy

Wśród Nocnej Ciszy
Zobacz więcej zdjęć »
W dniach 6-20 grudnia 2009 roku w Oranżerii Muzeum Pałacu w Wilanowie odbędzie się szósta edycja bożonarodzeniowej wystawy dekoracji świątecznych. Jest to wspaniała okazja, aby podpatrzeć pomysły profesjonalistów i zastosować je we własnym domu.

Bożonarodzeniową  wystawę „Wśród Nocnej Ciszy” będzie można oglądać w Oranżerii Pałacu w godzinach od 10.00 do 16.00. Wstęp jest bezpłatny, za okazaniem biletu do ogrodu (normalny - 5 zł, ulgowy - 2,5 zł). Organizatorami wystawy są: Muzeum Pałacu w Wilanowie, Stowarzyszenie Akademia Wilanowska oraz Biuro Kwiatowe Holandia.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Celem wystawy jest zaprezentowanie szerokiej publiczności rozwiązań aranżacji wnętrz w okresie świat Bożego Narodzenia. Zwiedzający będą mieli okazję podziwiać specjalnie przygotowane pomieszczenia, do których zostaną dobrane dekoracje świąteczne na drzwi, okna, czy komody. Wśród propozycji znajdą się również pomysły na ubranie choinki. Miłośnicy klasyki i nowoczesności znajdą tu szereg inspiracji.

Wystawa cieszy się dużym uznaniem Warszawiaków i na stałe wpisała się w kalendarium imprez kulturalnych organizowanych w okresie bożonarodzeniowym. Rokrocznie odwiedza ją średnio 6 tys. osób, wśród których są miłośnicy piękna, przedstawiciele mediów, zorganizowane wycieczki z najdalszych krańców Polski oraz liczne grupy turystów. W tym roku organizatorzy zadbali również o najmłodszych,  którzy w zaaranżowanych wnętrzach będą mogli odnaleźć motywy znanych bajek.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Biuro Kwiatowe Holandia

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »