Społeczeństwo » Społeczeństwo
„Wszyscy jesteśmy emigrantami”. Nowy Spot On już do pobrani
Nowe wydanie magazynu to zbiór tekstów polskich i zagranicznych autorów poruszających na różnych płaszczyznach kwestie migracji na świecie - zarówno emigrantów, jak i imigrantów. Szczególny nacisk został postawiony na kraje Europy Środkowej, m.in. Polskę, Rumunię, kraje bałtyckie i Węgry.
Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:
- Fala migracji zaczyna wywoływać coraz większe kontrreakcje w Europie Zachodniej, której mieszkańcy zaczynają głośno wyrażać, że mają dosyć imigrantów, niezależnie od tego, skąd przybyli. Chcemy wnikliwie przyjrzeć się temu zjawisku, zarówno na płaszczyźnie społecznej jak i ekonomicznej - napisał Jan Cieński z Obserwatora Finansowego we wstępie do magazynu.
Stąd w 19 numerze Spot On obecność polskich, ale i wielu zagranicznych autorów, np.: Jan Cipiur, Adam Easton i Marcin Jendrzejczak, Louis Woodhill (Forbes), Katerina Lisenkova (VoxEU), Kester Eddy z Budapesztu, Anna Wielopolska z USA, Sergei Kuznetsov z Mińska, Andrew MacDowall z Belgradu czy Annabelle Chapman z Kijowa.
- Chcemy dotrzeć z materiałami tej samej treści zarówno do Polaków, którzy dziś mierzą się z problemem emigracji i odrzucenia na Zachodzie, a wkrótce staną twarzą w twarz z przyjezdnymi z innych krajów, jak również do odbiorców z zagranicy, którzy muszą zdecydować, czy przybyszy z innych krajów potraktują jak wrogów, czy jak równorzędnych partnerów pracujących na PKB kraju, w którym przyszło im żyć i pracować - mówi Jan Cieński.
Bieżący numer magazynu Spot On dostępny jest w dwóch wersjach językowych, po polsku i po angielsku. Można go pobrać na tablety lub smartfony w App Store lub Google Play.
***
Spot On jest unikalnym magazynem przygotowywanym przez redakcję serwisu ekonomicznego ObserwatorFinansowy.pl. Jego misją jest prezentacja i popularyzacja pogłębionej wiedzy i myśli ekonomicznej w obszarach makroekonomii, szeroko rozumianych finansów publicznych, bankowości, a także rynków finansowych. Wydanie dwujęzyczne jest również zapowiedzią rodzącego się serwisu Central European Financial Observer, w którym już niedługo będą prezentowane analizy, artykuły i wywiady odnoszące się do aktualnych problemów Europy Środkowej i Wschodniej.
Nadesłał:
Strefa Mediów
|
Komentarze (0)