Kultura, sztuka » Kultura

Wszyscy superbohaterowie Marvela na DVD

Wszyscy superbohaterowie Marvela na DVD
Zobacz więcej zdjęć »
Po raz pierwszy w historii na polskim rynku ukaże się cała seria filmów DVD z najpopularniejszymi postaciami z komiksów Marvela.
 

Spider-Man, Hulk, Iron Man, Silver Surfer czy Capitan America to tylko niektóre z wielu postaci, których niesamowite przygody będzie można zobaczyć dzięki firmie Media Service, dystrybutorowi filmów DVD. Po raz pierwszy w historii na polskim rynku ukaże się cała seria filmów animowanych z bohaterami komiksów Marvela - w ciągu dwóch lat na sklepowych półkach pojawi się aż 86 wydań z pełnym dubbingiem aktorskim. Co miesiąc w sprzedaży znajdzie się nowa seria, zawierająca trzy boxy DVD, z których każdy poświęcony będzie innemu superbohaterowi.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Serię zainaugurują Spider-Man, Hulk i Fantastyczna Czwórka. Walka dobra ze złem, zapierające dech w piersiach pojedynki i bohaterowie wyposażeni w nadludzkie moce, a wszystko to rysowane oryginalną kreską doskonałej szkoły komiksu, gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. Miłośnicy komiksów Marvela z pewnością nie przepuszczą wspaniałej okazji, by móc znowu śledzić przygody Spider-Mana czyli nieśmiałego Petera Parkera, który dzięki swej nadludzkiej mocy walczy w obronie sprawiedliwości. Po stronie dobra stoją też bohaterowie Fantastycznej Czwórki, którzy wykorzystują swoje niezwykłe zdolności w obronie słabszych. Ich przeciwieństwem jest Hulk czyli Bruce Banner, który za sprawą nieszczęśliwego wypadku w chwilach złości przemienia się w zieloną, siejącą postrach bestię.

Pierwsze zestawy DVD z filmami z serii Marvel do kupienia już od 22 sierpnia za 49,99 zł. Każdy box zawiera dwa filmy z udziałem poszczególnych bohaterów: Spider-Mana, Hulka i Fantastycznej Czwórki - słowem 280 minut doskonałej zabawy. Niesamowitą kolekcję Media Service będzie można kupić w sklepach specjalistycznych, dużych sieciach handlowych, sieci sklepów SMYK oraz w wybranych sklepach internetowych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Media Service Sp. z o.o.
http://www.mediaservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »