Rozrywka i wypoczynek » Turystyka

Wyglądaj i czuj się pięknie nie tylko w podróży - poleca Holiday Point

Wyglądaj i czuj się pięknie nie tylko w podróży - poleca Holiday Point
Zobacz więcej zdjęć »
HOLIDAY POINT, partner m.in. touroperatorów Club Med, Neckermann i Thomas Cook, doradza swoim Klientom by dbali o dobrą formę, sprawność fizyczną i doskonałe samopoczucie przez okrągły rok.

Czas letniego wypoczynku to moment kiedy pragniemy zapomnieć o poważnych obowiązkach, chcemy czuć się komfortowo i swobodnie. Dlatego, by w pełni móc się cieszyć z uroków słonecznych plaż, górskich wycieczek, czy nurkowania w ciepłych wodach mórz i oceanów oraz wszelkich podróżniczych atrakcji warto zadbać o zdrowie i kondycję fizyczną.

 Z myślą o naszych Klientach przygotowaliśmy dla nich upominki w postaci karnetów do klubu fitness i zestawów ekskluzywnych kosmetyków. Zależy nam, aby wśród naszych Klientów, promować nie tylko różnorodną ofertę wycieczek zagranicznych, ale i aktywny wypoczynek oraz zdrowy tryb życia, który z pewnością sprawi, że radość z podróżowania będzie jeszcze większa - komentuje Karol Ratkowski, właściciel agencji HOLIDAY POINT.

Do udziału w projekcie biuro podróży Holiday Point zaprosiło największe w Poznaniu centrum fitness - Fabryka Formy. Siedziby obu firm znajdują się w kompleksie rozrywkowym Kinepolis - Cinema City.  Dbałość o dobrą formę, świetne samopoczucie, zdrowy i aktywny tryb życia to punkty wspólne naszych ofert, dlatego podjęliśmy decyzję o nawiązaniu współpracy właśnie z tym partnerem - dodaje Ratkowski. Klienci, którzy skorzystają z wakacyjnej oferty HOLIDAY POINT otrzymają miesięczny abonament na wszystkie zajęcia sportowe w centrum fitness Fabryka Formy lub zestawy luksusowych kosmetyków od specjalistów w pielęgnacji włosów - marki Kerastase.

Akcja ‘Wyglądaj i czuj się pięknie nie tylko w podróży' będzie stałym elementem naszych działań - zapewnia Ratkowski, dlatego już przygotowujemy kolejne niespodzianki i propozycje związane z ofertą na sezon jesień-zima, o których informować będziemy po wakacjach.

Szczegółowe informacje: HOLIDAY POINT ul. Krzywoustego 72, 61-144 Poznań, (budynek Kinepolis - Cinema City), tel. 061 223 48 53, fax. 061 223 48 54, email: info@holidaypoint.eu, www.holidaypoint.eu

                                               

Źródło: Agencja MPR, www.agencjampr.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MPR agencja marketingu i public relations
http://www.agencjampr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »