Technologie » Komputery

Wyjątkowo cienka, multimedialna klawiatura Geniusa

Wyjątkowo cienka, multimedialna klawiatura Geniusa
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta firmy Genius poszerzyła się o ciekawy model klawiatury LuxeMate 320. Znajdziemy w niej zarówno typowe funkcje biurowe, jak i multimedialne.

Wyjątkowo cienka LuxeMate 320 dostarcza niezbędne w codziennej pracy funkcje. Dostępne są specjalne klawisze do aktywacji Worda, Excela, PowerPointa, przeglądarki internetowej, programu pocztowego czy nawet portalu YouTube. Na klawiaturze znajdują się również opcje multimedialne oraz przyciski dedykowane obsłudze systemu Windows Vista.

Klawiaturę wyposażono w specjalny, 4-kierunkowy pad, umożliwiający przeglądanie wszelkich dokumentów czy stron internetowych we wszystkich możliwych kierunkach.

Zastosowanie płaskich klawiszy wpłynęło nie tyle na samą grubość produktu, co przede wszystkim na komfort pracy. Genius LuxeMate 320 zabezpieczona jest przed zalaniem. Posiada także 3-stopniowy system regulacji kąta nachylenia, który w ekstremalnych przypadkach pozwala ustawić klawiaturę całkowicie pionowo, oszczędzając tym samym cenne miejsce na biurku.

Klawiatura multimedialna Genius LuxeMate 320 objęta jest 24-miesięczną gwarancją producenta i niebawem pojawi się w ofercie salonów komputerowych Reactor w cenie ok. 60 PLN brutto.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Neodruk - wizytówki,reklama
http://www.neodruk.za.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »