Technologie » Komputery

Wykład “HDR i prawdziwe 4K” i polska premiera trzech projektorów Sony 4K HDR

Wykład “HDR i prawdziwe 4K” i polska premiera trzech projektorów Sony 4K HDR
Zobacz więcej zdjęć »
Na Audio Video Show 2017 (17-19 listopada 1017) Sony Professional zaprezentuje trzy najnowsze projektory do kina domowego 4K HDR i zaprasza na wykłady „HDR i prawdziwe 4K” oraz „Głośnik w pomieszczeniu”.

Odbędą się one na stoisku firmy Nautilus (Stadion Narodowy Sky box L 107) w dniach 18 i 19 listopada  godz. 15:00. Udział w wykładach jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc onieczna jest wcześniejsza rejestracja w sieci http://sonyavs2017.dfv.pl/


Audio Video Show odbywa się już po raz dwudziesty! Jest to największa w Polsce wystawa sprzętu audio-video i kina domowego. W ciągu trzech dni, na ponad 10 000 metrów kwadratowych ekspozycji będzie można oglądać najnowsze urządzenia u 150 wystawców.  

Sony Professional zaprezentuje trzy najnowsze projektory do kina domowego 4K, a także zaprosi na wykłady „HDR i prawdziwe 4K” oraz „Głośnik w pomieszczeniu”. Odbędą się one na stoisku firmy Nautilus (Stadion Narodowy Sky box L 107) w dniach 18 i 19 listopada o godz. 15:00. Udział w wykładach jest bezpłatny, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. http://sonyavs2017.dfv.pl/

Bilet jednodniowy na Audio Video Show 2017 uprawniający do odwiedzenia wystawy w jednym z trzech dni to koszt 30 zł/osoba. Karnet pozwalający do wejścia w każdym dniu jest dostępny w cenie 45 zł/osoba. Młodzież do lat 16 – wstęp wolny.

Wystawa Audio Video Show 2017 odbywa się w Warszawie na Stadionie Narodowym, w Hotelu Radisson Blu Sobieski oraz Hotelu Golden Tulip w dniach 17-19 listopada 2017 r.

To będzie wyjątkowa okazja dla entuzjastów dźwięku i obrazu! Nie tylko będzie można obejrzeć i przetestować wyjątkowe urządzenia zgromadzone w jednym miejscu i czasie, ale także zaczerpnąć wiedzy od fachowców.

Wykłady przygotowane przez redakcję DIGITAL FOTO VIDEO i firmę Nautilus przybliżą zagadnienie HDR oraz natywnego 4K, a także dźwięku bez którego kino domowe nie może istnieć. W pierwszej części redaktor naczelny DIGITAL FOTO VIDEO – Marcin Bójko - postara się wytłumaczyć na czym polega rewolucja HDR w filmowym obrazie 4K i dlaczego jest znacznie ciekawsza niż okulary 3D. W drugiej zaś części specjaliści z firmy Nautilus opowiedzą jak uzyskać efekt zanurzania się we wszechogarniającym dźwięku.

Wykłady odbędą się:

18 listopada 2017, godz. 15:00 - „HDR i prawdziwe 4K” oraz „Głośnik w pomieszczeniu”.

19 listopada 2017, godz. 15:00 - „HDR i prawdziwe 4K” oraz „Głośnik w pomieszczeniu”.

Na stoisku firmy Nautilus (Stadion Narodowy Sky box L 107)

Wykłady są bezpłatne, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Rejestracja http://sonyavs2017.dfv.pl/

Rejestracja nie uprawnia do wejścia na targi, wejściówkę należy nabyć we własnym zakresie.

 

Na odwiedzających stoisko firmy Nautilus czekają najnowsze projektory Sony 4K

·        VPL-VW760ES: wysokiej klasy projektor wyposażony w laserowe źródło światła i wyświetlający wspaniałe obrazy 4K HDR. Oferuje jasność 2000 lumenów i duży, dynamiczny kontrast.

·        VPL-VW360ES: uniwersalny projektor, który pozwala dostosowywać jakość obrazu do różnych rodzajów oglądanych materiałów. Jasność 1500 lumenów.

·        VPL-VW260ES: zapewniający autentyczny obraz 4K HDR za umiarkowaną cenę.  Jasność 1500 lumenów.

Projektory te  są wyposażone w najnowocześniejsze panele SXRD firmy Sony o rzeczywistej (ang. native) rozdzielczości 4K, dzięki którym wyświetlany obraz odznacza się szczegółowością i wysokim kontrastem. Uzupełnia je technologia przetwarzania Reality Creation, która wykorzystuje specjalny algorytm firmy Sony, by idealnie odwzorować piksele i nadać obrazowi żywy, szczegółowy wygląd.  Urządzenia obsługują nie tylko format HDR10, będący standardem dla obrazu UHD, lecz także HLG, wykorzystywany przez stacje telewizyjne i serwisy internetowe.

 

Informacja o firmie Sony

 Sony Professional Solutions stawia sobie za cel uwalnianie olbrzymiej energii drzemiącej w obrazie. Centralne znaczenie w tej wizji ma pomoc klientom w budowaniu opowieści, wprowadzaniu zmian, tworzeniu więzi emocjonalnych, stymulowaniu uczenia się i wyzwalaniu potencjału. Firma Sony znakomicie łączy technologię z kreatywnością. Współpracuje z firmami z różnych sektorów, między innymi mediów i produkcji studyjnej, kina, służby zdrowia, sportu, biznesu i edukacji, dostarczając im nowatorskie rozwiązania, będące stymulacją do zmian. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu oraz współpracy z zaufanymi i uznanymi partnerami technologicznymi Sony oferuje bogaty wachlarz produktów i usług, które stanowią prawdziwą wartość dla firm oraz źródło informacji, wiedzy, rozrywki i inspiracji dla klientów.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem http://pro.sony.eu  

Zapraszamy na Twittera @SonyProEurope / https://twitter.com/SonyProEurope

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt:

Malgorzata Błachnio, INDALO

Tel.: +48 601 349 356, mail: malgorzata.blachnio@indalo.pl www: www.sony.pl/pro  


  Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

INDALO

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »
Array ( [p_srv_id] => 3 [p_usr_id] => 64872 [p_type] => ARTICLE [p_accepted] => YES [p_status] => ENABLED [p_pkg_nr] => 1 [p_pkg_items] => 4 [p_ctg_ids] => )