Firma » Biznes

Wyróżnienie w edycji ogólnopolskiej konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju dla Bruk sp. z o. o

Innowacyjny projekt unijny "Zasadnicza zmiana dotycząca całościowego procesu produkcyjnego istniejącej Spółki Bruk" został nagrodzony również w edycji ogólnopolskiej konkursu.

Wyróżnienie w edycji ogólnopolskiej konkursu Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju 2011 potwierdza, że nasza inwestycja w nowoczesne technologie została zauważona na forum krajowym. Realizacja projektu pozwala naszej firmie wytyczać nowe trendy w produkcji kostki brukowej i płyt tarasowych. Jesteśmy prekursorami nowoczesnego barwienia i impregnowania wyrobów betonowych  na rynku krajowym. Zaawansowana technologicznie linia produkcyjna stawia naszą firmę na pozycji lidera wśród producentów innowacyjnej kostki brukowej w Polsce.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą na www.bruk.info.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bruk sp. z o. o.
http://www.bruk.info.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »