Kultura, sztuka » Kultura

Wystawa fotograficzna Klubu Gaja w Galerii SFERA

Od 10 kwietnia przez okres tygodnia w bielskiej Galerii SFERA (galeria I), można oglądać wystawę „Pomóż ratować zwierzęta”.

Od 10 kwietnia przez okres tygodnia w bielskiej Galerii SFERA (galeria I), można oglądać wystawę „Pomóż ratować zwierzęta”. Skupia się ona na działaniach Klubu Gaja na rzecz ratowania zwierząt i przybliży historię ocalonych przez organizację koni i innych zwierząt. Wśród nich znajduje się wstrząsający reportaż o Prymulce i Myszorce, koniach przeznaczonych do rzeźni.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

- Wystawa ma z jednej strony zaakcentować problem okrutnego traktowania zwierząt, a z drugiej promować inicjatywy, które starają się temu problemowi przeciwdziałać. Jesteśmy przekonani, że prezentowana wystawa nie tylko zwróci uwagę wszystkich klientów Galerii, ale również przyczyni się do wzrostu świadomości o dramatycznej sytuacji wielu zwierząt. Ukaże głęboki sens walki o życie i godność każdego zwierzęcia – tłumaczy Joanna Bierówka, specjalista ds. marketingu w Galerii SFERA.

Klub Gaja już od lat działa na rzecz ratowania zwierząt, zarówno dzikich, którym ograniczono przestrzeń życiową, jak i domowych, które spotkały się z okrucieństwem ze strony ludzi. Każdego roku klub podejmuje kilkaset interwencji mających na celu ochronę maltretowanych oraz więzionych zwierząt.

Wystawę można oglądać od 10.04 do 17.04.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ew_pr

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »