Kobieta, zdrowie, uroda » Medycyna

Wytchnienie dla obolałych mięśni - Mata masująca CF -2508 PK

Fizyczna aktywność może powodować kontuzje. Urazy zaleczane na chwile, powracają z jeszcze silniejszym bólem. Często chodzisz do fizjoterapeuty? Ból pleców lub mięśni nie pozwala Ci funkcjonować? Firma Medivon pomoże Ci rozwiązać Twój bolący problem.

 

Medivon, wiodący producent urządzeń do masażu i akcesoriów healthcare, wprowadził na rynek bestseler, którym jest masująca mata Shiatsu. Urządzenie może zastąpić wizytę u fizjoterapeuty. W zestawie oprócz maty znajduje się zasilacz sieciowy, pilot, adapter samochodowy oraz instrukcja obsługi w języku polskim.

 

Urządzenie posiada trzy systemy masujące. Pierwszy to masaż Shiatsu w którym, głowice przemieszczają się wzdłuż kręgosłupa w górę i w dół. Drugi system jest wibracyjny, głowice wprowadzane są w drgania, co powoduje lepsze ukrwienie organizmu i najbardziej intensywny masaż. Kolejnym systemem masującym jest masaż ostukujący, który stymuluje prawdziwy masaż ostukujący, dobrze znany sportowcom. Istnieje możliwość wyboru masowanej części pleców, intensywności, oraz czasu masażu.  Dołączona poduszka jest ruchoma, co daje możliwość oparcia głowy na macie. Urządzenie stworzone jest z mikrowłókna, które umożliwia cyrkulacje powietrza, a boki z ekoskóry. Regulacja pasa umożliwia zamontowanie maty na dowolnym fotelu, w domu lub samochodzie. Mata ma funkcje podgrzewania, która pomaga w rozluźnieniu masowanych mięśni. Po ukończeniu pracy urządzenie samo się wyłącza. Mata daje ukojenie i relaks obolałym mięśniom. 

Zasilanie: 230-240V

Cena: 499,00 zł

Produkt dostępny na stronie: https://medivon.pl/Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Krzysztof Kiszewski

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »