Technologie » Komputery

Wytrzymała obudowa na sześć dysków - ToughArmor MB118VP-B

Oto kolejna propozycja ze znanej ze swojej wytrzymałości serii ICY DOCK ToughArmor, czyli MB118VP-B. Przeznaczona jest na sześć dysków U.2/U.3 NVMe SSD o wysokości do 9,5 mm

Wydajność PCIe 4.0, łatwe użytkowanie

ToughArmor MB118VP-B, która idealnie mieści się w zatoce 5,25 cala, wykorzystuje trzy złącza SlimSAS (SFF-8654) i pozwala na bardzo szybkie przesyłanie danych w przypadku każdego z sześciu dysków - do 64 Gb/s. To dwa razy szybciej przypadku standardu PCIe 3.0. i aż dziesięć razy w porównaniu z SATA.

Dysk montowany jest na tacce ToughArmor MB118VP-B, którą można w łatwy sposób wysunąć. Ogranicza to problemy związane z wymianą.

Miłym dodatkiem, który pozwala lepiej pracować, jest także możliwość skorzystania z przypinanych identyfikatorów. Dzięki nim zawsze wiesz, w którym slocie znajduje się konkretny dysk z odpowiednimi danymi. Pomagają też diody, które świecą się, gdy dysk jest w slocie i w użyciu. 

Wytrzymałość i bezpieczeństwo, czyli znaki rozpoznawcze serii ToughArmor

Obudowa ta może się także pochwalić wydajnym chłodzeniem. Zapewniają je dwa wentylatory 40x20 mm, a także specjalnie rozmieszczone otwory. Dzięki temu Twoje dyski nie przegrzewają się i nie ulegną uszkodzeniu. 

Za ich ochronę odpowiada także technologia uziemienia EMI czy zatrzask Eagle-hook do zabezpieczenia dysku przed wysunięciem się. Obudowa oraz tacki są również w całości wykonane z metalu. ToughArmor MB118VP-B ma ograniczoną 5-letnią gwarancję od wszelkich defektów. Możesz też liczyć na wsparcie techniczne.

Gdzie ToughArmor MB118VP-B może być wykorzystywana?

Dzięki swoim możliwościom oraz dużej wytrzymałości MB118VP-B świetnie sprawdzi się u twórców contentu, którzy potrzebują pewnego i stabilnego przechowywania danych. To również dobry wybór dla prognoz w czasie rzeczywistym, obliczeń wojskowych czy przechowywania danych autonomicznie sterowanych pojazdów. Wszędzie tam, gdzie informacje muszą być bezpieczne i gotowe do szybkiego użycia.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Icy Dock
http://www.icydockpl.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 14 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »