Firma » Finanse

Wyższa kwota kredytu mieszkaniowego przy samozatrudnieniu

Wyższa kwota kredytu mieszkaniowego przy samozatrudnieniu
Zobacz więcej zdjęć »
Teraz banki chętniej i znacznie więcej pieniędzy pożyczą osobom prowadzącym działalność gospodarczą na zakup mieszkania lub budowę domu. Właściciele małych i średnich przedsiębiorstw, sklepów, zakładów usługowych, oraz wszyscy prowadzący działalność gospodarczą uzyskają wyższą zdolność kredytową.

A więc szczególnie kierowcy, kurierzy, przedstawiciele firm, ochroniarze, świadczący jednocześnie usługi transportowe jak również każda osoba, która założyła własną działalność gospodarczą i prowadzi ją powyżej trzech miesięcy uzyska wyższą kwotę kredytu hipotecznego dzięki mniejszym kwotom składek wpłacanych do ZUS-u, uzyskując tym samym wyższe dochody.

Coraz większa ilość osób świadczących usługi dla firmy, w której niejednokrotnie pracują od kilku lat, po ustaleniu szczegółów z dyrekcją danego przedsiębiorstwa, rezygnuje z umowy o pracę i otwiera działalność gospodarczą. Obecni pracodawcy chętnie przystają na nowe warunki samozatrudnienia się dotychczasowego pracownika. Obniżają w ten sposób koszty prowadzenia firmy z jednoczesnym, wyższym poziomem świadczenia tej samej usługi, czynności, przez tą samą osobę, jednak już na jej własny rachunek. Z tego też względu po przeliczeniu wszystkich kosztów i podpisaniu umowy długoterminowej na wykonywanie usług, dotychczasowi pracownicy, mający taką istotną możliwość otwierają własne firmy. Ich zarobki znacznie się zwiększają, co ma duży wpływ na wyższą zdolność kredytową z równoczesnym wyższym kredytem hipotecznym.

Uzyskują ponadto komfort oraz warunki pracy, jakie sami sobie zapewnią. Mają możliwość świadczenia tych samych usług innym podmiotom gospodarczym zwiększając uzyskiwane przychody, rozbudowując własną firmę i w następstwie zwiększając zatrudnienie.

Banki wymagają trzy miesięcznego zatrudnienia od osób ubiegających się o kredyty mieszkaniowe. Osoby prowadzące firmy, powyżej wymaganego okresu zatrudnienia, mają do wyboru całą pulę banków, które chętnie udzielą kredytu na zakup mieszkania lub budowę domu.

Można to sprawdzić w banku banków kredyty mieszkaniowe, od razu obliczając własną zdolność kredytową oraz porównując oferty kredytów hipotecznych z ponad trzydziestu banków w kalkulatorze kredytów mieszkaniowych.

Wyższa zdolność kredytowa to jednocześnie możliwość uzyskania większego kredytu hipotecznego a więc wybudowanie domu o większej powierzchni czy też zakupu mieszkania, apartamentu o wyższym standardzie i w atrakcyjniejszej lokalizacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kredyty gotówkowe bez zaświadczeń o zarobkach
http://www.get-money.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »