Dom » Nieruchomość

Wzorcownia Włocławek

Wzorcownia Włocławek
Zobacz więcej zdjęć »
Nowoczesna, oryginalna, jedyna tego rodzaju budowla w Polsce, to cechy, którymi wyróżnia się Wzorcownia - najnowszy projekt włocławskiej firmy Budizol.

Dzięki takiej inwestycji, centrum Włocławka z pewnością stanie się jednym z najatrakcyjniejszych polskich miejsc, a mieszkańcy miasta będą mogli interesująco spędzić wolny czas w nowoczesnym kompleksie, który będzie się mieścił w starej fabryce fajansu.

Wzorcownia, czyli najnowocześniejszy zespół urbanistyczny, pełniący funkcje rozrywkowe, handlowe oraz mieszkaniowe, z pewnością zachwyci każdego. Zarówno osoby młode, jak i starsze na pewno znajdą tutaj coś dla siebie. W wolnym czasie można wybrać się na spacer alejkami starej fabryki fajansu, bądź udać się ze znajomymi na kręgle.

Nie ma wątpliwości, że Wzorcownia zachwyci każdego, a zastosowane w niej technologie przez wiele następnych lat będą niedoścignionym wzorem dla wielu innych inwestycji. Niepowtarzalnego charakteru całemu kompleksowi nadają stare budynki, które zostały zrewitalizowane tak, aby zachowały oryginalny charakter. - Włocławek się rozwija!Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

niniwa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »