Dom » Nieruchomość

Domy pod Warszawą - Konstancin

Domy pod Warszawą - Konstancin
Zobacz więcej zdjęć »
Konstancin - Jeziorna to malownicza miejscowość zlokalizowana pod Warszawą. Położona jest ona nad rzeką Jeziorką oraz jej dopływem Małą, wśród pięknego i bardzo leciwego starodrzewia.

To właśnie w tej miejscowości włocławski deweloper - firma Budizol S.A. zamierza zlokalizować jedną z najbardziej oczekiwanych inwestycji budowlanych ostatnich lat. Mowa tu o kompleksie luksusowych willi Konstancin La Perle.

Wille te wzniesione zostaną na obszernej działce o łącznej powierzchni prawie czterech i pół tysiąca metrów kwadratowych. 60 procent działki stanowiły będą przy tym tereny zielone specjalnie zaaranżowane przez najwybitniejszych w Polsce specjalistów w tej dziedzinie. Wille będą również wyposażone w najnowsze zdobycze techniki budowlanej - systemy ogrzewania nowej generacji oraz inne tego typu nowinki.

Osoby, które dysponują większą gotówką, i którym zamiast ciasnego mieszkania w bloku na jednym ze stołecznych osiedli marzą sie luksusowe domy pod Warszawą, z całą pewnością zainteresują się tą niecodzienną ofertą włocławskiego dewelopera.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

niniwa

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »