Dom » Nieruchomość

Z biura w sześć minut na lotnisko

Z biura w sześć minut na lotnisko
Zobacz więcej zdjęć »
Liebrecht & wooD, firma deweloperska specjalizująca się w nieruchomościach biurowych i centrach typu outlet, oddała do użytku kolejny budynek w kompleksie biurowym Flanders Business Park.

Lokalizację, sąsiedztwo portu lotniczego Okęcie i standard obiektu docenił już Urząd Lotnictwa Cywilnego wynajmując znaczną część powierzchni nowego biurowca. Na kolejnych nowych najemców czeka jeszcze 1205 m² powierzchni biurowej.

Nowy Budynek A dołączył do już istniejącego Budynku B tworząc tym samym kompleks biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 14.500 m². Flanders Business Park mieści się w Warszawie u zbiegu ulic Łopuszańskiej i Flisa. Lokalizacja w pobliżu międzynarodowego lotniska im. Fryderyka Chopina, w odległości 6 minut jazdy samochodem, oraz planowanego przebiegu autostrady A-2, była kluczowa dla Urzędu Lotnictwa Cywilnego.

Tak bliskie sąsiedztwo portu lotniczego, szczególnie dla naszej instytucji jest niezwykle istotne. Cieszy nas również fakt, że nareszcie wszystkie komórki organizacyjne Urzędu znajdować się będą w jednym miejscu. Będzie to duże ułatwienie dla naszych klientów - mówi Katarzyna Krasnodębska, rzecznik prasowy Urzędu Lotnictwa Cywilnego. - Kolejnym atutem są także warunki najmu, znacznie atrakcyjniejsze niż w naszej poprzedniej siedzibie.

Urząd Lotnictwa Cywilnego zajmuje cztery i pół piętra z pięciu dostępnych w nowym budynku. Kolejną powierzchnię, 853 m2 wynajęła firma ISS Facility Services, jeden z największych międzynarodowych usługodawców w zakresie Facility Services. Na kolejnych nowych najemców czeka jeszcze1205 m².

Kompleks Flanders Business Park tworzą dwa budynki klasy A. Nowo oddany obiekt ma powierzchnię ponad 8,980 m² i jest większy o prawie 3,500 m² od Budynku B. Powierzchnie biurowe zostały zaprojektowane w ten sposób, by łączyły wygodę użytkowania z dostępem do najnowszych technologii.

Naszą misją jest tworzyć nie tylko budynki, ale również przyjazne i wydajne środowiska pracy. Dlatego też dokładamy wszelkich starań by wszystkie oddawane przez nas do użytku obiekty w jak największym stopniu służyły najemcom. W przypadku Flanders Business Park oznacza to m.in. łatwe do przystosowania i przebudowy piętra oraz nowoczesny system klimatyzacji - mówi Marc Lebbe, Dyrektor Zarządzający Liebrecht & wooD.

Generalnym Wykonawcą Flanders Business Park był HOCHTIEF Polska Sp. z o. o.

Liebrecht & wooD specjalizuje się w działaniach deweloperskich w branży nieruchomości komercyjnych w Europie Środkowej i Wschodniej. W polskim portfolio spółki pośród innych obiektów znajdują się m.in. Kopernik Office Buildings oraz Batory Office Buildings. Liebrecht & wooD wybudował także sieć centrów outletowych Fashion House Outlet Centre w trzech polskich miastach - Sosnowcu, Gdańsku i Warszawie.

Najnowsze plany firmy w Polsce obejmują m.in. wybudowanie w Gdańsku kompleksu handlowego o nazwie Morski Park Handlowy.

Oprócz Polski Spółka działa równie aktywnie na rynku rumuńskim, a ostatnio rozpoczęła także działalność w Rosji. W kwietniu br. firma Liebrecht & wooD uznana została za dewelopera roku na dynamicznie rozwijającym się rynku nieruchomości w Rumunii.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ap

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »