Technologie » Internet

Z Grupą Kafito wiesz co kupujesz

Z Grupą Kafito wiesz co kupujesz
Zobacz więcej zdjęć »
Jeszcze nie tak dawno temu konsument chcąc wybrać i zakupić dany produkt w przystępnej cenie zmuszony był odwiedzić parę, a nawet kilkanaście sklepów. Taki zabieg wiązał się ze stratą ogromnej ilości czasu, a niekiedy i nerwów.

Powszechny dostęp do Internetu sprawia, że sytuacja kupujących jest o wiele bardziej komfortowa.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Wraz z upływem czasu pojawiła się cała masa sklepów i aukcji internetowych umożliwiających zamówienie wybranych produktów w trybie on-line. Taka forma zakupów staje się coraz bardziej popularna, gdyż jest nie tylko wygodna, ale daje także możliwość zdobycia towarów często w lepszej cenie, niż w tradycyjnym sklepie.

Od kilku lat internauci mogą korzystać z usług porównywarek cenowych, w których po wpisaniu własnych wymagań otrzymują listę zawierającą ceny i adresy sklepów, gdzie mogą nabyć poszukiwany produkt. Współpraca nawiązana pomiędzy Grupą Kafito a serwisami Nokaut.pl i Skąpiec.pl powala jeszcze bardziej wzbogacić informacje dostępne w porówywarkach. Teraz użytkownicy obu serwisów zyskują dostęp do większej liczby fachowych opinii i opisów porównywanych towarów.

W ramach podjętego współdziałania Grupa Kafito na bieżąco dostarcza serwisom Nokaut.pl i Skąpiec.pl profesjonalne artykuły prasowe pochodzących z serwisów tematycznych skupionych w Grupie Kafito.

Zarówno użytkownicy stron Grupy Kafito, jak i internauci odwiedzający porównywarki Nokaut.pl i Skąpiec.pl skorzystają na współpracy tych firm. Pierwsi będą mieli okazję dotrzeć do większego grona odbiorców przedłużając tym samym "żywotność" swoich publikacji, z kolei drudzy uzyskają bogatszy opis poszukiwanych przedmiotów.

- To kolejny krok w rozwoju Grupy Kafito, której serwisy cieszą się coraz większą popularnością i zaufaniem wśród Internautów - mówi Sławomir Połomski, administrator Grupy Kafito.

Ze współpracy zadowoleni są również przedstawiciele Nokaut.pl i Skąpiec.pl. Tomasz Maj, eCommerce Director firmy Nokaut.pl mówi: - Zadaniem serwisu jest ułatwienie użytkownikom znalezienia poszukiwanych produktów na możliwie najlepszych warunkach oraz pomoc w dokonaniu wyboru. Grupa Kafito doskonale uzupełnia informacje prezentowane przez Nokaut.pl z takich branż jak narzędzia, RTV i foto.

- Skąpiec.pl prezentuje Opinie eksperckie pochodzące z ok. 300 vortali poświęconych danej branży. Nawiązanie współpracy z Grupą Kafito pozwoli podzielić się z użytkownikami Skąpiec.pl cenną wiedzą na temat produktów reprezentujących popularne branże takie jak np. foto, RTV czy AGD - dodaje Monika Janiszewska, Specjalista ds. PR firmy Skąpiec.pl.

Solidność, przejrzystość i rzetelność przekazywanych przez Grupę Kafito opisów jest właśnie tym, co zwróciło uwagę właścicieli porównywarek cen. Serwisy prowadzone przez Grupę stanowią wiarygodne źródło informacji, czego dowodem jest widoczny wzrost odwiedzalności rejestrowany przez Google Analytics.

Istotę prowadzonej współpracy potwierdzają badania "Mądry Internet" przeprowadzone na zlecenie Netii przez MillwardBrown SMG/KRC w maju br. Ponad połowa respondentów przyznała, że chętnie korzysta z bezpłatnych porad eksperckich zamieszczanych w Internecie, zwracając przy tym baczną uwagę na ich jakość.

Nokaut.pl i Skąpiec.pl nie są jedynymi porównywarkami cen, z którymi Grupa Kafito nawiązała współpracę. Grupa prowadzi już szeroko zakrojone działania wspólnie z Ceneo.pl, Torturacen.pl oraz Smartbay.pl.

Więcej informacji znaleźć można na http://kafito.eu/porownywarki.html.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BEST image PR
http://www.bestimage.poznan.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »