Technologie » Telekomunikacja

Z RadarPoint nawiguj bezpieczniej

Z RadarPoint nawiguj bezpieczniej
Zobacz więcej zdjęć »
Aktualna baza fotoradarów do nawigacji GPS na płycie CD pozwoli uniknąć przykrych niespodzianek na drogach Europy. RadarPoint Europa - najnowszy produkt Smart Elektronik - zawiera 22 000 lokalizacji punktów pomiaru prędkości w 33 krajach naszego kontynentu.

RadarPoint Europa, czyli unikalna baza danych o lokalizacji fotoradarów i policyjnych punktów kontroli prędkości rozmieszczonych przy drogach w Polsce oraz większości krajów Europy, stanowi idealne uzupełnienie każdej nawigacji samochodowej. Dzięki niej można bezpiecznie podróżować i zachować ostrożność w miejscach szczególnie niebezpiecznych, gdzie zwykle ustawiane są urządzenia do automatycznego pomiaru prędkości.

„RadarPoint to kolejny po RadarStop produkt, który pozwoli zwiększyć bezpieczeństwo na naszych drogach. Jest bardzo prostym narzędziem dostosowania najpopularniejszych modeli nawigacji samochodowej do rosnących wymagań kierowców" - mówi Dariusz Sypuła, prezes zarządu Smart Elektronik Sp. z o.o., właściciela marki SmartGPS.

RadarPoint to baza fotoradarów na płycie CD, która zawiera także nakładki programowe do większości popularnych modeli nawigacji - TomTom, Garmin, Navman, Destinator, Packard Bell i Acer oraz instrukcje instalacji programu w urządzeniach poszczególnych marek. RadarPoint Europa kosztuje 99 złotych i można go kupić od 1 września na http://www.swiatgps.pl/ oraz w sklepach specjalistycznych w całej Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Media Service Sp. z o.o.
http://www.mediaservice.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Dziś:
Dolomiti Paganella Bike – www.dolomitipaganellabike.com/en
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »