Motoryzacja » Moto Serwis

Zadbaj o silnik

Zadbaj o silnik
Zobacz więcej zdjęć »
Regularna wymiana płynów eksploatacyjnych to podstawa pielęgnacji auta. Oprócz regularnej wymiany płynu hamulcowego czy oleju silnikowego powinniśmy pamiętać o zabezpieczaniu i prawidłowej konserwacji układu chłodniczego.

Gwarancję profesjonalnej ochrony silnika daje  płyn do chłodnic marki „Pan Samochodzik”, który z powodzeniem stosować można we wszystkich modelach samochodów. Opakowanie produktu utrzymane jest w barwach błękitu i czerwieni, co odzwierciedla skalę możliwości preparatu, który gwarantuje prawidłową pracę układu chłodzenia aż do – 35°C. Spełnia szereg koniecznych działań ochronnych – stanowi zabezpieczenie przed zamarzaniem, a także odkładaniem się niebezpiecznych osadów w układzie chłodniczym auta.

Skuteczny i delikatny

Płyn do chłodnic marki „Pan Samochodzik” został wyprodukowany w zgodzie z najwyższymi światowymi standardami przemysłowymi. Doskonała jakość produktu gwarantuje prawidłowe odprowadzanie ciepła i utrzymanie optymalnej temperatury pracy silnika.  Dodatkowo zapobiega korozji i odkładaniu się kamienia, umożliwiając utrzymanie układu chłodzenia w czystości. Innowacyjna formuła preparatu daje pewność profesjonalnej ochrony silnika, dzięki czemu możemy uniknąć wielu kosztownych napraw.

Preparaty marki „Pan Samochodzik” łączą w sobie skuteczność działania z delikatnymi właściwościami pielęgnującymi. Mamy więc pewność, że płyn do chłodnic to produkt bezpieczny dla wszelkich metalowych, plastikowych, gumowych czy lakierowanych powierzchni w samochodzie.

Cena:
Płyn do chłodnic „Pan Samochodzik” ( 5 l ) 23,00 zł
Dostępny w handlu tradycyjnym i nowoczesnym na terenie całego kraju.
Zapraszamy na stronę internetową producenta: www.achtel.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SUPERB PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Za 1 dzień:
Łukasz Orbitowski na festiwalu Apostrof w Krakowie. 20.05.19, godz.:18, Empik Bonarka
Za 2 dni:
Marek Krajewski na Apostrofie w Krakowie, 21.05.19, g. 18:00, Empik Bonarka
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »