Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Zagraj w Discovery Tour i zdobądź nawet MILION dodatkowych punktów w Le Club Accorhotels!

Zagraj w Discovery Tour i zdobądź nawet MILION dodatkowych punktów w Le Club Accorhotels!
Zobacz więcej zdjęć »
Specjalnie dla swoich członków, program lojalnościowy Le Club Accorhotels przygotował wyjątkową ofertę oraz wciągającą grę na portalu społecznościowym Facebook. Gracze będą mogli zdobyć nawet milion dodatkowych punktów! Kampania trwa do 13 listopada br.

Le Club Accorhotels to program lojalnościowy hoteli Grupy Accor, do którego przystąpić może każdy gość hotelu. Członkowie programu zbierają punkty (za każde wydane Euro otrzymują 2 punkty), które mogą wymieniać na kupony hotelowe, mile lotnicze, vouchery partnerów i inne nagrody. Mają również dostęp do ekskluzywnych ofert przeznaczonych wyłącznie dla członków programu.


Discovery Tour to jesienna promocja połączona z grą na portalu społecznościowym Facebook, w której można wygrać nawet milion dodatkowych punktów! Wystarczy, że na mapie świata gracze rozmieszczą 10 zdjęć hoteli w prawidłowych lokalizacjach. Za każdy poprawnie umieszczone zdjęcie gracz zdobywa 50 punktów. Co tydzień w grze pojawiają się nowe zdjęcia. Członkowie programu, którzy prawidłowo rozmieszczą 10 zdjęć, biorą również udział w losowaniu II i III nagrody. Jest o co walczyć -  zdobywca II miejsca otrzyma 15 000 punktów.

Na zwycięzcę całej gry czeka nagroda główna, czyli 1 000 000 punktów, które będzie mógł wymienić na kupony hotelowe, mile lotnicze, vouchery partnerów i inne nagrody. Dodatkowo
w ramach oferty Discovery Tour
, członkowie programu, którzy dokonają rezerwacji na weekend
w hotelach należących do grupy Accor do 25 listopada br. otrzymają potrójną liczbę punktów za pobyt.  

Gra znajduje się pod linkiem:

http://www.facebook.com/leclubaccorhotels/app_360241720731495

www.accorhotels.com

www.facebook.com/AccorhotelsPolskaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Public Dialog

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »