Rozrywka i wypoczynek » Sport

Załuska zagra w Celtik Glasgow?

Załuska zagra w Celtik Glasgow?
Zobacz więcej zdjęć »
Wyspiarska prasa informuje, że wkrótce w Celtiku Glasgow może zagrać kolejny Polak. To Łukasz Załuska, bramkarz Dundee United, którym zainteresowani są działacze mistrza Szkocji.

Piłkarz mógłby przyjść na Celtic Park już latem przyszłego roku, gdyż wtedy kończy mu się kontrakt z obecnym pracodawcą. Załuska potwierdza zainteresowanie "Celtów". Mówi o tym w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu"Z Dundee kontaktował się menedżer Celtiku, ale nie jest tak, że wszystko mam poukładane i pakuję walizki. W przyszłym tygodniu idę na spotkanie z szefami Dundee. Kto wie, może zaproponują mi superkontrakt?" - zastanawia się polski bramkarz. Zapewnia też, że podejdzie do rozmów kontraktowych z odpowiednim nastawieniem. "Należy im się ode mnie szacunek. Wyciągnęli do mnie rękę, gdy byłem w głębokiej d... Czyli rezerwach Korony Kielce. Nieelegancko byłoby zlekceważyć zaproszenie na rozmowy, choć moje odejście jest bardzo prawdopodobne" -przyznaje.

Jak wyglądałby transfer od strony sportowej? Jeśli Boruc nie odszedłby z Glasgow, to Załuskę czekałaby rola rezerwowego golkipera. Gdyby zaś zdarzyło się, że "Król Artur" znalazłby lepszy klub, to bramkarz Dundee mógłby liczyć na miejsce w bramce "Celtów". "Jeśli Artur zostanie, to o mojej grze raczej nie będzie mowy. On jest tam legendą i nie ma w tym słowa przesady. Dopóki on tam jest, ktokolwiek inny ma maleńką szansę na granie. A zagrać w Celticu, wielkim klubie, grającym w Lidze Mistrzów to wielkie wyzwanie" - rozmarza się Załuska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

fuburek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »