Dom » Wnętrza

Zamień pokój dziecięcy w farmę!

Zamień pokój dziecięcy w farmę!
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta dziecięcych dywanów „Farma” Komfortu powiększyła się o nowe wzory. Radosne, kolorowe dywany, których głównymi bohaterami są zwierzaki idealnie podkreślą wystrój pokoju dziecięcego, a ich właściwości praktyczne doceni z pewnością niejedna mama.
 Produkty dostępne są w 4 rozmiarach, w cenie już od 89 złotych!

Barwny dywan to doskonały sposób na ożywienie pokoju dziecięcego. Jeżeli oprócz koloru dodamy do tego jeszcze wesołe dziecięce motywy, to skutecznie i bez konieczności robienia dużych inwestycji podkreślimy, kto jest w nim gospodarzem.

Oferta Komfortu powiększyła się właśnie o nowe wzory dywanów „Farma”.  Wśród nowości znajdziemy dywany z podobiznami popularnych i lubianych przez dzieci wiejskich zwierzaków: koni, krów, kur, owieczek czy świnek. Oprócz tego dzieciaki do wyboru mają dywan przedstawiający całą farmę oraz zoo. Wszystkie dywany wyróżnia intensywna kolorystyka, a elementy graficzne stanowią doskonałą inspirację do zabawy.

Dywany „Farma” wykonane są w 100% z praktycznego włókna polipropylenowego typu heat set frise. Charakteryzuje go duża sprężystość i tzw. „pamięć kształtu“, dzięki czemu dywan jest odporny na udeptywanie oraz posiada właściwości tłumienia dźwięków, co z pewnością docenią pozostali domownicy oraz sąsiedzi. Dzięki temu, że włókno barwione jest na całej długości a nie tylko na wierzchu, dywany PP heat set frise są również odporne na utratę koloru – zarówno pod wpływem słońca, jak i to wywoływane częstym czyszczeniem. A do tego posiadają właściwości antyalergiczne.

Produkty dostępne są w 4 wymiarach: 80x120 cm w cenie 89 zł, 133 x 180 cm w cenie 229 zł, 160 x 220 cm w cenie 329 zł oraz 200 x 280 cm w cenie 529 zł.

Oferta do nabycia wyłącznie w sieci Komfort -  w sklepach stacjonarnych oraz w e-sklepie na www.komfort.pl


Na zdjęciach: dywan Donkey Morela (434200), dywan Lambs Turkus (434201) oraz dywan Trio Limonka (434202). Materiał: 100% z PP heat set frise. Do nabycia wyłącznie w sieci Komfort w 4 rozmiarach w cenie od 89 PLN.
 


W ofercie sklepów sieci Komfort znajduje się szeroki wybór podłóg: paneli, podłóg drewnianych, wykładzin dywanowych i elastycznych oraz dywanów. Sklepy zapewniają również profesjonalne doradztwo oraz specjalistyczne usługi: montaż paneli, podłóg drewnianych i wykładzin oraz obszywanie i wycinanie dowolnych kształtów z wykładzin.


Sklepy KOMFORT
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy Sklepy KOMFORT (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »