Dom » Architektura

Zapraszamy do udziału w konkursie "Wielkanocne Malowanie"

Zapraszamy do udziału w konkursie "Wielkanocne Malowanie"
Zobacz więcej zdjęć »
Na stronie internetowej www.archon.pl wystartował atrakcyjny, wielkanocny konkurs z nagrodami dla Klientów zainteresowanych ofertą Biura Projektów ARCHON+.

Każdy z nas bawił się w dzieciństwie kolorowankami, ćwicząc w ten sposób wyobraźnię i zdolności manualne. Pasja do kolorowania często trwa całe życie. Lubimy przecież dobierać kolory ubrań, pragniemy mieszkać w domach, które będą przytulne, funkcjonalne oraz zgodne z naszymi upodobaniami – również kolorystycznymi.

Najnowszy konkurs „Wielkanocne malowanie” to ciekawa propozycja dla osób, które szukają atrakcyjnych zestawów kolorystycznych elementów elewacyjnych swojego domu. Aby wziąć udział w konkursie trzeba pokolorować, według własnego uznania, projekty publikowane przez cały okres trwania konkursu na stronie www.archon.pl Każdy uczestnik może codziennie przesłać maksymalnie 3 propozycje konkursowe. W kolorowaniu pomaga innowacyjna w branży projektowej aplikacja „Kolornik” - dostępna na stronie internetowej. Jury konkursowe będzie nagradzać codziennie 3 najciekawsze propozycje pokolorowanych projektów domów. Liczy się fantazja, pomysł i oryginalność! Nagrodami w Konkursie są kupony rabatowe o wartości 100 zł brutto na zakup dowolnego projektu domu z kolekcji ARCHON+ oraz zestaw praktycznych gadżetów ufundowanych przez ARCHON+ Biuro Projektów oraz firmę ATLAS Sp z.o.o. Uwaga 1 kwietnia na stronie również pojawią się 3 propozycje projektów domów do pokolorowania, ale.... reszta już 1 kwietnia. Konkurs trwa od 26 marca do 1 kwietnia 2012 r.

źródło: www.archon.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ARCHON+ Biuro Projektów
http://www.archon.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »