Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zawód czy macierzyństwo?

Zawód czy macierzyństwo?
Zobacz więcej zdjęć »
Według potocznych opinii macierzyństwo to stan, który odmienia kobietę na całe życie. Tymczasem współczesna gospodarka nie oczekuje mentalnych rewolucji jednostki, ale permanentnego rozwoju pracownika. Czy matka może więc być dobrym pracownikiem?

Sama jestem zdziwiona jak można dojść do perfekcji w organizacji planu dnia - stwierdza Agnieszka Cegielska, reporterka i prezenterka, która od kilku tygodni spełnia się w nowej roli - roli matki.

Agnieszka, jak i tysiące innych kobiet nie chce porzucać swojego dorobku zawodowego, ale zamierza sprawnie łączyć rolę zawodową z macierzyństwem. Czy jest to możliwe?

Trudno jest pogodzić rolę matki i kobiety pracującej. Wie o tym niejedna mama, która odprowadza dziecko do żłobka czy przedszkola na czas swojej pracy, ale poświęca mu wiele czasu po zakończeniu zawodowych obowiązków. Jest to ogromny wysiłek, często niedoceniany przez otoczenie.

Rosnący udział matek w życiu zawodowym powiązany jest bowiem nie tylko z potrzebą ratowania domowego budżetu. Dla wielu kobiet praca zawodowa stwarza możliwość realizacji własnych ambicji i pełniejszego uczestnictwa w życiu społecznym. Aktywna postawa matki, która przy tym nie zaniedbuje swojego macierzyństwa może stać się idealnym wzorcem dla dziecka.

Humana, jako ekspert od żywienia dzieci i niemowląt, nie zapomina w swojej ofercie o specyfice naszych czasów. Posiłek jest jedną z przygód małego dziecka, przyjemną zabawą, jednak matka bardzo często nie ma możliwości na poświęcanie swojego czasu na przygotowywanie i transportowanie modyfikowanego pokarmu.

Humana prezentuje więc nie tylko szeroką gamę produktów, niezbędnych w diecie każdego malca, ale również oferuje ciekawe rozwiązania opakowań. Wszystko w trosce o współczesne matki.

Bo warto również pamiętać o tym, że przecież matki są wspaniałymi pracownikami!

Zapraszamy również do lektury pełnego wywiadu z Agnieszką Cegielską na stronie Humana.pl

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce.
Humana Milchunion eG, spółka „matka" całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca - mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci - mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią - preparat Pregnavit, suplement diety skutecznie uzupełniający profilaktykę leczenia infekcji dróg moczowych - Femisept URO testy owulacyjne i testy ciążowe Averco i As 100. Nowością w ofercie jest organiczny olejek do kąpieli z serii naturalnych kosmetyków do pielęgnacji niemowląt i dzieci - MIA organic care.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl oraz www.kidy.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poradnik zdrowia
http://poradnik-zdrowia.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Dziś:
Gala Interaktywnych
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »