Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Zdrowie w 100 gramowych saszetkach… naturalnie!

Zdrowie w 100 gramowych saszetkach… naturalnie!
Zobacz więcej zdjęć »
Ryż Naturalny Brązowy Halina łączy w sobie trzy bardzo istotne cechy – jest wyjątkowo smaczny, najbogatszy pod względem odżywczym wśród innych odmian ryżu i dodatkowo, dzięki swoim właściwościom, dba o smukłą sylwetkę.

Można powiedzieć, że jest ryżowym królem diety. Ulega bardzo powolnemu trawieniu a niewielka jego ilość syci na długi czas. Naturalny Brązowy Halina należy do grupy wysokowartościowych i najmniej przetworzonych produktów. Wszystko to ze względu na zachowaną łuskę, którą niestety podczas obróbki traci wraz z cennymi składnikami tradycyjny ryż biały. Na tle innych odmian, naturalny Ryż Brązowy jest absolutną skarbnicą składników odżywczych. Można pokusić się o porównanie go do bogatego pod katem odżywczym razowego chleba wśród wysoko przetworzonego pieczywa pszennego. Ryż Naturalny Brązowy zawiera podwyższoną ilość białka, magnezu, wapnia czy żelaza a także witamin z grupy B. W każdej 100 gramowej saszetce Naturalnego Brązowego Ryżu Halina znajdziesz moc smaku i zdrowia. Można go serwować na tyle sposobów, ile tylko jesteśmy w stanie wymyślić – na słodko, pikantnie, z warzywami z mięsem… Po prostu smakowite, uniwersalne danie wypełnione po brzegi talerza cennymi składnikami odżywczymi.

 

Naturalny Ryż Brązowy Halina

Opakowanie: 400 g (4x100 g)

Cena ok.: 4 zł

Marka: HalinaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Kamila Nowakowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »