Dom » Wnętrza

Zestawy natryskowe Fluo, Juga oraz kolumna Stilo - nowości marek Kuchinox i Laveo

Zestawy natryskowe Fluo, Juga oraz kolumna Stilo - nowości marek Kuchinox i Laveo
Zobacz więcej zdjęć »
Zestaw natryskowy FLUO, nowość marki KUCHINOX, pojawił się na rynku w czterech żywych kolorach: zielonym, turkusowym, czerwonym i fioletowym.

 Dzięki atrakcyjnym, barwnym dodatkom i ciekawemu wzornictwu, FLUO w sposób prosty i szybki może odświeżyć i ożywić wygląd łazienki.

Zalety zestawu to trójfunkcyjna słuchawka natryskowa z wężem o długości 150 cm, a także: wykończenie chrom, uchwyt słuchawki działający na przycisk i praktyczna regulacja rozstawu mocowań. Kuchinox udziela na zestaw dwuletniej gwarancji.NKF_F1A0 (zielony)
NKF_91A09 (czerwony)
NKF_F1A0 (fioletowy)
NKF_T1A0 (turkusowy)


Zestaw natryskowy Juga to produkt LAVEO, marki premium firmy Kuchinox. Juga (NLI21A0 Laveo) oferowana jest w wersji na drążku o długości 70 cm, z regulacją rozstawu mocowań drążka, a także z uchwytem trójfunkcyjnej słuchawki natryskowej działającym na przycisk, z regulowanym kątem nachylenia. Wąż natryskowy o długości 150 cm wyposażony jest w praktyczną antyskrętową końcówkę. Wykończenie zestawu - inox.

Symbol: NLJ_21A0

Kolejną propozycją marki LAVEO jest kolumna natryskowa Stilo zaprojektowana w stylu retro. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą odmienić swoją łazienkę, nadając jej sznyt sprzed lat. Stilo, wyposażona w deszczownię i słuchawkę z systemem antykamień, dostępna jest w dwóch kolorach: mosiądz antyczny oraz chrom.

Symbol PLO_50OXKuchinox PRESS BOXRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »