Kultura, sztuka » Muzyka

Złe Psy dla psów niczyich

Złe Psy dla psów niczyich
Zobacz więcej zdjęć »
Mocny rock dla potrzebujących zwierząt - zapraszamy na niezwykły koncert charytatywny! Wszyscy, którzy lubią ostre brzmienie, energię na scenie, po prostu dobry rock. Wszyscy fani Andrzeja Nowaka, Harleya Dawidsona, motocykli i świetnej muzyki. Wszyscy, którzy kochają zwierzęta muszą tam być!

Zapraszamy w najbliższą sobotę, 13 listopada o godz. 18 do warszawskiego Klubu Hybrydy na koncert Złych Psów. Rozgrzewać nas będzie Warszawski suport: zespół COM2GETHER.

"ZŁE PSY" to grupa gitarzysty Andrzeja Nowaka, założyciela legendarnego zespołu TSA. Lider zafascynowany od wielu lat Ameryką, bluesem i motocyklami, oprócz heavy metalowego TSA, zawsze chciał stworzyć zespół grający muzykę "pełną kurzu amerykańskich autostrad i pomruku motocykla Harley-Davidson". Taka jest właśnie muzyka Złych Psów. Prywatnie Andrzej Nowak jest wielkim wielbicielem zwierząt. W domu ma 2 psy i 2 koty. Zawsze chętny, by pomagać tym, którzy sami nie upomną się o pomoc - czyli bezdomnym zwierzętom.

"PSY NICZYJE" to grupa wolontariuszy działających przy Międzynarodowej Fundacji na rzecz Zwierząt Viva. Od pięciu lat pomaga ona najbardziej potrzebującym i najbardziej skrzywdzonym zwierzętom. Psom skazanym przez człowieka na schronisko - więzienie w okrutnych warunkach. Wolontariusze zabierają je z klatek i betonowych boksów. Chore lub zagłodzone, kiedyś domowe, ale porzucone przez człowieka. Karmią, leczą, znajdują nowe domy. I udowadniają, że... tak naprawdę nie ma złych psów. Źli bywają czasem tylko ludzie.

Możemy im w tym pomóc. Podczas koncertu prowadzona będzie wielka
zbiórka pieniędzy dla podopiecznych grupy Psy Niczyje - psów ze schroniska w Ostrowi Mazowieckiej.

Generalnym sponsorem koncertu i darczyńcą karmy dla bezdomnych zwierząt jest Firma Wordpets z Wejherowa.

Więcej informacji na stronach:

http://www.psyniczyje.pl
http://www.zlepsy.pl
http://www.hybrydy.com.pl

„Pokochaj Psy Niczyje"
Fundacja Międzynarodowy Ruch na rzecz Zwierząt - VIVA!
ul. Kopernika 6 m.8; 00-367 Warszawa
KRS: 0000135274
NIP: 525 21 91 290

www.psyniczyje.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KaMODUS www.kamodus.pl
http://www.kamodus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 2 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »