Dom » Wnętrza

Zlewozmywaki Franke ze stali szlachetnej - pewny wybór na długie lata

Strefa wody to miejsce, z którego najczęściej korzystamy w kuchni.

Przyrządzanie posiłków, częste mycie, płukanie, używane detergenty i barwiące produkty, sprawiają, że nasz zlewozmywak w pierwszej kolejności musi być praktyczny, trwały i odporny na środki chemiczne stosowane w gospodarstwach domowych. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:


Stal szlachetna, z której wykonane są zlewozmywaki Franke to wyjątkowo wytrzymały i uniwersalny materiał. Charakteryzuje się dużą odpornością na wysokie temperatury, odbarwienia oraz uderzenia. W kontakcie z tlenem na powierzchni stali tworzy się specjalna warstwa ochronna, która stale się odnawia. Materiał jest nierdzewny i absolutnie odporny na korozję, a ponadto jego neutralny kolor sprawia, że świetnie się prezentuje w każdej kuchni.

Zlewozmywaki Franke ze stali szlachetnej są również niezwykle higieniczne i łatwo się je czyści. Zawdzięczają to powierzchni pozbawionej porów, przez co nie gromadzą się na niej bakterie, a powstałe zabrudzenia z łatwością usuniemy za pomocą środków czyszczących Franke, przeznaczonych do stali szlachetnej.

W dzisiejszych czasach dbanie o środowisko to nie tylko moda, ale obowiązek każdego z nas, dlatego warto zwrócić uwagę, że stal, z której wykonane są zlewozmywaki Franke również jest ekologiczna. Po przetopieniu może zostać ponownie wykorzystana w 100%.

Z uwagi na wyżej wymienione właściwości stali, Franke od lat stosuje ją w produkcji zlewozmywaków i tym samym ma pewność, że oferuje swoim Klientom sprawdzony produkt, którym będą cieszyć się przez długie lata użytkowania.

Warto dodać, że stabilna pozycja Franke na wielu światowych rynkach została ugruntowana właśnie poprzez produkcję niezawodnych zlewozmywaków ze stali szlachetnej.

Na tegorocznych targach Eurocucina 2014, firma Franke zaprezentowała najnowszy model zlewozmywaka ze stali szlachetnej - Crystal, w wersji łączonej z czarnym szkłem, eksponującej niecodzienne przenikanie się płaszczyzn.Zlewozmywak Rambla 610-38 N, cena: 349 zł – wykończenie jedwab oraz 369 zł – wykończenie len.


Zlewozmywak Crystal 214, cena: 3 599 zł


Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na: www.franke.plOd ponad 100 lat marka Franke jest synonimem jakości i innowacji w projektowaniu oraz produkcji systemów kuchennych, sanitarnych oraz urządzeń dla gastronomii. Franke jest ambasadorem szwajcarskiej jakości i precyzji, która wyróżnia zlewozmywaki i baterie, ale także okapy płyty grzewcze, piekarniki, zmywarki, kuchenki mikrofalowe, chłodziarki oraz sortowniki odpadów, produkowane przez firmę. Franke, z główną siedzibą w Aarburgu (Szwajcaria), zatrudnia 10 tysięcy pracowników na całym świecie, posiada 81 oddziałów i działa w przeszło 100 krajach. W Polsce firma działa od 1993 roku, ma własny nowoczesny zakład produkcyjny w Sękocinie Nowym pod Warszawą i znaczący udział w krajowym rynku zlewozmywaków.

Franke Polska (PRESS BOX)
www.franke.pl


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »