Gospodarka » Przemysł

„Złoty Medal Sukcesu” dla Andrzeja Wodzyńskiego, właściciela Grupy Tubądzin

„Złoty Medal Sukcesu” to wyróżnienie przyznawane przez Collegium Humanum dla osobistości zasłużonych dla polskiej kultury i biznesu. W tym roku medalem uhonorowano Andrzeja Wodzyńskiego oraz Irenę Santor.

W Teatrze Polskim w Warszawie 17 czerwca odbyła się Gala Graduacji Absolwentów Studiów Podyplomowych Collegium Humanum. W uroczystości wzięło udział wiele znanych osób ze świata nauki i biznesu. Podczas Gali osobistości zasłużone dla polskiej kultury i biznesu zostały uhonorowane Złotym Medalem Sukcesu.

Collegium Humanum to zdobywca tytułu najlepszej uczelni roku 2022 w Polsce w Plebiscycie Edukacyjnym Grupy Polska Press. Studia prowadzone są w siedzibie w Warszawie, w Filiach w Poznaniu, Rzeszowie, Wrocławiu, Szczecinie i Lublinie, oraz w Czechach (Filie w Pradze oraz Frydku-Mistku), na Słowacji (Filia w Bratysławie) i w Uzbekistanie (Filia w Andiżanie). Collegium Humanum to pierwsza i dotychczas jedyna polska uczelnia, która uruchomiła filię w Azji. W Collegium Humanum studiuje około 26 tysięcy studentów.

Grupa Tubądzin należy do najlepiej rozpoznawalnych producentów płytek ceramicznych w Polsce. Od 40 lat wyznacza trendy wzornicze, wprowadza nowatorskie produkty i rozwiązania. W Polsce jest pionierem w produkcji płyt wielkoformatowych, sięgających rozmiarem aż 120 x 275 cm. Jej produkty, wytwarzane z najwyższej jakości surowców, znajdują zastosowanie w każdej przestrzeni, nie tylko łazienkowej. Najwyższej jakości płytki, do złudzenia przypominające drewno, marmur czy beton, produkowane w oparciu o najnowocześniejsze światowe technologie, są znakiem rozpoznawczym Grupy Tubądzin.

Tubądzin zaprasza do współpracy wybitnych twórców designu i kultury (wśród nich m.in. Maciej Zień, Dorota Koziara, Wojciech Siudmak), organizuje prestiżowy konkurs dla młodych projektantów i architektów – Tubądzin Design Awards oraz angażuje się w działania edukacyjne, społeczne i ekologiczne.

Płytki Grupy Tubądzin powstają z naturalnych i szlachetnych surowców, a do ich zdobienia stosowane są bezpieczne dla zdrowia i przyrody barwniki. Mając na uwadze dbałość o środowisko, firma Tubądzin promuje zasady zrównoważonego rozwoju i inwestuje w innowacyjne rozwiązania – m.in. technologię Continua+ czy nowoczesną suszarnię rozpyłową ATM 36, przyczyniając się tym samym do redukcji zużycia energii i emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Firma angażuje się również w projekty proekologiczne i podejmuje działania zmierzające do wzrostu świadomości społeczności lokalnej w tym zakresie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Grupa Tubadzin

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »