Dom » Budownictwo

Zmaganie o dekarskie Oskary trwa

Zmaganie o dekarskie Oskary trwa
Zobacz więcej zdjęć »
Program SUPERDEKARZ to nie tylko świetna zabawa i wymiana doświadczeń, ale także możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród oraz skompletowania szczególnego na polskim rynku poradnika.

Dzięki tej niezwykłej platformie wymiany informacji dekarze mogą doskonalić swoje umiejętności praktyczne, jak i te związane z prowadzeniem własnej firmy. To także rywalizacja o statuetkę SUPERDEKARZA i jedno ze stu miejsc na corocznej Wielkiej Finałowej Gali.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Portal superdekarz.pl od maja 2009 skupia na swoich stronach setki dekarzy z całej Polski. Każdy członek społeczności walczy o niezwykłe nagrody oraz przyznawane raz do roku statuetki SUPERDEKARZA. Dodatkowo uczestniczy w specjalnie przygotowanych promocjach produktowych, a każdy położony dach to możliwość wymiany punktów na atrakcyjne nagrody. W trwającej do 15 grudnia tegorocznej edycji motywem przewodnim jest sport i jego uprawianie, bo przecież „trening czyni mistrza" zwłaszcza w dekarskim fachu. Nowością na portalu jest możliwość samodzielnego skompletowania almanachu SUPERDEKARZA. Do współpracy przy jego tworzeniu zostali zaproszeni fachowcy w swoich dziedzinach, zarówno finansiści jak i prawnicy specjalizujący się w określonych działach prawnych. Tak powstał i powstaje wyjątkowy almanach, który każdy SUPERDEKARZ może trzymać w specjalnie do tego przeznaczonym segregatorze. Jest to o tyle ważne, że dostarcza on rzetelną wiedzę biznesową, która jest dopasowana do specyfiki prowadzenia firmy dekarskiej. Do tej pory pojawiły się odcinki dotyczące źródeł finansowania przedsiębiorstwa, możliwości wykorzystania funduszy unii europejskiej oraz ryzyka i ubezpieczeń w branży dekarskiej.

Na stronie superdekarz.pl znajdują się także wywiady z SUPERDEKARZAMI 2010.roku. Co więcej zarejestrowani dekarze najszybciej dowiadują się o nowościach rynkowych marek Braas i RuppCeramika oraz mogą uczestniczyć w specjalnie dla nich przygotowanych promocjach. SUPERDEKARZE z całej polski byli także gośćmi w trakcie koncertów zespołu BRAAS Band promujących ideę dachówki, czyli wspólnego świętowaniu faktu położenia dachu.

Kończąca poprzednia edycję Wielka Gala odbyła się 29 stycznia 2010 w Warszawie. Gwiazdami było 100 najlepszych dekarzy wraz z partnerkami, a na scenie wystąpili m.in. Monika Richardson, Krzysztof Skiba oraz Stachurski, który zaśpiewał specjalnie na tę okazję przygotowany superdekarski hymn. W tym roku bal odbędzie się 21 stycznia 2011, ale rywalizacja tradycyjnie potrwa do 15 grudnia 2010. W trakcie kolejnego, pełnego atrakcji balu poznamy liderów branży.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Pegasus Public Relations
http://pegasus.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »