Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Znamy Ambasadorów NoVa Park 2016!

Znamy Ambasadorów NoVa Park 2016!
Zobacz więcej zdjęć »
Państwo Paluchowie wraz z synkiem to zwycięzcy konkursu na Ambasadorów NoVa Park 2016. Decyzją klientów to właśnie ta rodzina będzie „twarzą” NoVa Park w 2016 roku oraz pojedzie na egzotyczną wycieczkę do Kenii wspólnie z lokalnym fotografem i podróżnikiem Sławomirem Sajkowskim.

Pierwsza kampania promująca NoVa Park z rodzinką Paluchów w roli głównej wystartuje już na wiosnę.

Konkurs na „Ambasadora NoVa Park 2016” był skierowany do rodzin w modelu 2+1 oraz 2+2 i przebiegał dwuetapowo. Do pierwszego etapu konkursu zgłosiło się 70 rodzin z Gorzowa i okolic, z których Jury wytypowało pięć najbardziej fotogenicznych rodzin do drugiego etapu konkursu – rodzinę Kliszczyków, Kwiatkowskich, Marczuków, Paluchów i Saskich. Podczas głosowania, które odbyło się w dniach 11-17 stycznia najwięcej głosów klientów NoVa Park zdobyła rodzinka Paluchów – Tomek i Agnieszka wraz z synem Tomkiem. W nagrodę Państwo Paluchowie wyjadą na niezapomnianą wycieczkę do Kenii wspólnie z fotografem i podróżnikiem Sławomirem Sajkowskim oraz będą promować NoVa Park w 2016 roku.

„Znamy zwycięzców naszego konkursu na ‘Ambasadora NoVa Park 2016’. Cieszymy się, że tak wiele osób zaangażowało się w nasz projekt, zarówno wyraziło chęć zostania ambasadorami naszego centrum oraz wzięło udział w głosowaniu, które pozwoliło wyłonić laureatów. Już wkrótce będzie można podziwiać naszą zwycięską rodzinkę w kampaniach promujących NoVa Park i wydarzenia w centrum” – mówi Katarzyna Borowiak, kierownik ds. marketingu NoVa Park.

Pierwsza kampania wizerunkowa z rodziną Paluchów w roli głównej wystartuje już na wiosnę, kiedy to poznamy efekty sesji zdjęciowej, która odbyła się w dniach 22-24 stycznia.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym marki nieobecne dotąd na rynku lokalnym, takie jak H&M, Intersport, Lindex, KiK, KFC, Pure Fitness, Home&You, Super–Pharm, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Kubenz, Tchibo, Smyk, Sephora, W.KRUK czy Bershka.

Właścicielem obiektu jest węgierski deweloper Futureal. Zarządcą NoVa Park jest firma Apsys Polska S.A.

www.nova-park.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Orchidea

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »