Technologie » Telekomunikacja

Znamy pierwszego zwycięzcę w konkursie Moja Miejska Przygoda z HTC! Drugiego wybierz Ty!

Znamy pierwszego zwycięzcę w konkursie Moja Miejska Przygoda z HTC! Drugiego wybierz Ty!
Zobacz więcej zdjęć »
W ramach projektu Moja Miejska Przygoda firma HTC Polska ogłosiła konkurs fotograficzny na najlepsze zdjęcia ulubionej zajawkowej miejscówki. Wśród zgłoszonych zdjęć uwagę jury przyciągnęła praca autorstwa Mariusza Podgórskiego, który został głównym zwycięzcą. W tej chwili trwa walka o nagrodę

 

którą przyznają internauci. Wystarczy do 30 czerwca wejść na stronę www.stylowoprzylapani.pl i zagłosować na jedno spośród 15 dostępnych zdjęć!

 

Moja Miejska Przygoda z HTC

W maju tego roku wystartował konkurs fotograficzny, w którym marka HTC zaprosiła wszystkich do przeżycia niezwykłej miejskiej przygody. Ambasadorowie projektu: Kinga Załęska, projektantka mody, Damian Drobyk, pasjonat kolarstwa górskiego, oraz Vidzisz, fotograf, co tydzień udowadniali, że miejską przygodę można znaleźć dosłownie wszędzie! Swoimi fotorelacjami przygotowanymi za pomocą HTC One X na www.stylowoprzylapani.pl starali się zainspirować wszystkich do poszukiwania własnych zajawek. Pokazali, że niezależnie od miejsca zamieszkania każdy może znaleźć swoją miejską przygodę.

Więcej dowodów nie trzeba

Jury, w którym zasiedli przedstawiciele HTC oraz Ambasadorzy projektu, mieli trudne zadanie do wykonania, gdyż do konkursu zgłoszono wiele niezwykłych zdjęć. Każde z nich odzwierciadlało indywidualne podejście do miejskiej przygody. Długie obrady zakończyły się wyborem pracy Mariusza Podgórskiego, który dał się ponieść klimatowi swojego miasta i udowodnił, że miejska przygoda jest możliwa wszędzie i o każdej porze roku!

- Dzięki grze światłem oraz wyjątkowej chwili most przedstawiony na zdjęciu Mariusza Podgórskiego wydaje się wręcz nadzwyczajny, bajkowy. Jesteśmy przekonani, że jego praca zainspiruje innych ludzi do poszukiwania wyjątkowych miejsc w miastach oraz zmieni postrzeganie na pozór zwyczajnych obiektów - mówi Agata Cichowicz, Marketing Manager HTC.

Mariusz Podgórski w ramach nagrody głównej otrzyma smartfon HTC One X, który charakteryzuje się wyjątkowym aparatem fotograficznym, gotowym do działania w zaledwie 0,7 sekundy.

Teraz Ty decydujesz!

Jury spośród nadesłanych na konkurs zdjęć wybrało dodatkowo 15 najciekawszych. W tej chwili ich autorzy walczą o nagrodę specjalną. Aby pomóc HTC wybrać drugiego zwycięzcę, wystarczy oddać swój głos na stronie www.stylowoprzylapani.pl do 30 czerwca. Autor zdjęcia, które otrzyma najwięcej głosów, również dostanie smartfon HTC One X. Dodatkowo autorzy prac, które są w tej chwili widoczne na stronie www.stylowoprzylapani.pl, otrzymają wydruk zgłoszonego przez siebie zdjęcia w wysokiej jakości. Szczegóły na www.stylowoprzylapani.pl oraz na www.facebook.com/HTCPolska.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »