Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Zostań architektem własnych marzeń! Warsztaty budowania z klocków w CH Targówek!

Zostań architektem własnych marzeń! Warsztaty budowania z klocków w CH Targówek!
Zobacz więcej zdjęć »
Spędź z nami kreatywne wakacje w mieście! Warszawskie centrum handlowe Targówek zaprasza wszystkie dzieci do udziału w Wakacyjnej Akademii Budowania! Przez cały lipiec najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił podczas warsztatów tworzenia niezwykłych konstrukcji z klocków!

W pierwszym miesiącu wakacji, od poniedziałku do czwartku, w godzinach 12:00 do 15:00, centrum handlowe Targówek zaprasza najmłodszych do wzięcia udziału w kreatywnych warsztatach budowania z klocków! Bezpłatne zajęcia prowadzi Patryk Bejnarowicz, twórca profilu @lord.of.the.bricks, pod okiem którego dzieci nauczą się różnych technik budowania, a także współpracy w grupie.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Każde spotkanie to inne, ciekawe wyzwania i zadania, które rozbudzą wyobraźnię i pozwolą odkryć w sobie prawdziwego mistrza budowania. Nie tylko dzieci, ale i rodzice będą zachwyceni – najmłodsi spędzą czas aktywnie, rozwijając swoje umiejętności i kreatywność, a dorośli skorzystają z chwili ukojenia.

Zabawa klockami rozwija u pociech wyobraźnię przestrzenną i logiczne myślenie. Ponadto, pozwala dzieciom rozwijać umiejętności motoryczne, skupiać się i współpracować z innymi. Jest to także sposób na zrozumienie zasad budowy.

Dodatkowo, przez cały lipiec w centrum handlowym Targówek można obejrzeć widowiskową ekspozycję figur komiksowych bohaterów! Więcej informacji na temat wydarzeń oraz aktualnej oferty centrum można znaleźć pod adresem: https://atrium-targowek.pl/aktualnosci/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

KatarzynaD.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »