Zamów opracowanie informacji prasowej

Informacja prasowa jest podstawowym, niezastąpionym środkiem komunikacji z mediami. Prawidłowo sformułowana, zgodna z uznanymi standardami, rzetelna i wiarygodna stanowi nieocenione źródło wiedzy dla reportera czy dziennikarza.

Komunikat prasowy wydaje się być najprostszym i jednocześnie najtańszym instrumentem public relations. Kluczem do sukcesu jest opracowanie ciekawego i dobrego jakościowo materiału w takiej formie i treści, która nie tylko przyciągnie uwagę dziennikarza, ale zaowocuje publikacją całości lub wzmianki w mediach.

Za pośrednictwem komunikatu prasowego przekazać można informację o sukcesach, dokonujących się zmianach w firmie, nowych produktach, usługach, placówkach, podjęciu ciekawych inicjatyw, udziale w ważnych akcjach czy przedsięwzięciach, organizacji eventów, imprez czy jubileuszów. Materiał ma informować przede wszystkim o tym, co nowe i interesujące.

Komunikat służy nie tylko jako źródło informacji dla prasy, ale może być wykorzystany reklamowo. Zamieszczenie artykułu w Centrum Prasowym CentrumPR.pl nie wiąże się z żadnym kosztem, a znacznie wspomaga pozycjonowanie w Internecie, umożliwiając jednocześnie darmową reklamę.

Grupa Kafito proponuje Państwu:

  • Redagowanie gotowych materiałów, weryfikację merytoryczną i stylistyczną informacji prasowych, artykułów sponsorowanych, ofert handlowych i produktowych, folderów, ulotek i prezentacji reklamowych, treści zawartych na stronie internetowej itp.
  • Opracowywanie informacji prasowych lub artykułów sponsorowanych na podstawie wytycznych i materiałów dostarczonych przez Klienta.
  • Opracowywanie i redagowanie treści na specjalnie zamówienie.
  • Opracowywanie treści na stronę internetową Klienta.
  • Przeprowadzanie wywiadów.

Zamówione przez Państwa materiały przygotowywane będą przez zespół specjalistów w zakresie public relations posiadających dziennikarską praktykę i doświadczenie.

Koszt opracowania materiału uzależniony jest od kilku czynników - liczby znaków tekstu, poziomu trudności danego zagadnienia, dostępności materiałów, konieczność zebrania wypowiedzi i autoryzacji itp. Dlatego w celu zamówienia bezpłatnej wyceny prosimy o skorzystanie z poniższego formularza.

* Imię i nazwisko:
Nazwa firmy:
* Adres e-mail:
* Telefon:
Telefon komórkowy:
* Rodzaj zamówienia:
(np. informacja prasowa, wywiad)
* Zakres tematyczny zamawianego materiału:
* Przepisz kod z obrazka:


* pola wymagane
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Zadbaj o wizerunek firmy w internecie

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »