OSM Piątnica Partnerem Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Tenisa dla dziewcząt PIĄTUŚ CUP

OSM Piątnica Partnerem Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Tenisa dla dziewcząt PIĄTUŚ CUP W dniach od 3 do 5 czerwca 2023 r. odbędzie się kolejna edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Dziewcząt w tenisie PIĄTUŚ CUP. To zawody, które zyskały już ogromną rozpoznawalność i cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodych zawodniczek z całej Polski.

Światowy Dzień Środowiska. Sprawdź, jak chronić przyrodę każdego dnia

5 czerwca to data, którą powinni znać wszyscy mieszkańcy naszej planety. W tym dniu już od ponad 50 lat obchodzony jest Światowy Dzień Środowiska. Święto to stanowi doskonałą okazję do zaangażowania się w różnorodne inicjatywy ekologiczne lub poszerzenia swojej wiedzy na ten ważny temat.

Poznaliśmy zwycięzców Young Design 2023! Właśnie ruszyła wystawa pokonkursowa.

Za nami XVI edycja prestiżowego konkursu dla młodych projektantów Young Design organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie.

Recesja zysków w końcu dogania firmy prywatne

Recesja zysków w końcu dogania firmy prywatne Patrząc w przyszłość, ogólne wyniki biznesowe w opinii Allianz Trade prawdopodobnie nie poprawią się w bardzo krótkim okresie, chociaż oczekuje się, że rok 2024 będzie rokiem ożywienia.

MediaMarkt doceniony przez konsumentów Gwiazdą Jakości Obsługi 2023

MediaMarkt doceniony przez konsumentów Gwiazdą Jakości Obsługi 2023 MediaMarkt po raz kolejny zdobył tytuł Gwiazda Jakości Obsługi, tym razem w ramach XVI edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi.

Balustrada AS VGB o najszerszej skali zastosowań potwierdzonej Krajową Oceną Techniczną

Balustrada AS VGB o najszerszej skali zastosowań potwierdzonej Krajową Oceną Techniczną W ofercie Aluronu pojawiła się nowa propozycja – balustrada całoszklana AS VGB, która stanowi nieodzowny element współczesnego budownictwa rezydencjalnego oraz komercyjnego.

ZMIANA KATEGORII HOTELU SZCZAWNICA PARK RESORT & SPA*****

Hotel Szczawnica Park Resort & Spa***** awansował z kategorii czterogwiazdkowego na pięciogwiazdkowy, co oznacza, że obiekt spełnia jeszcze wyższe standardy jakościowe i oferuje jeszcze bardziej luksusowe usługi.

Grupa LEGO ożywia moc kreatywności dziecięcych snów w swojej nowej serii, LEGO® DREAMzz

Wkrocz do świata snów dzięki LEGO® DREAMZzz™, pierwszej serii tematycznej od Grupy LEGO, która jest zainspirowana sposobem, w jaki dzieci śnią.

Warsztaty dla seniorów i targi edukacyjne w Porcie Rumia

Na najbliższą sobotę 3 czerwca Port Rumia zaplanował atrakcje dla klientów w każdym wieku. Na dzieci, młodzież i rodziców czekają targi zajęć pozaszkolnych z ciekawą ofertą lokalnych szkół i instytucji oraz zajęciami pokazowymi.

Kuchenne eksperymenty i wspólna zabawa z okazji Dnia Dziecka

Szukasz pomysłu na świętowanie Dnia Dziecka? Ciekawą propozycję znajdziesz w Centrum Handlowym Auchan Produkcyjna. W sobotę 3 czerwca od godziny 11.00 do godziny 17.00 będzie można przekonać się, że przygotowywanie potraw może być pasjonującą naukową przygodą.

Dzień Dziecka na sportowo!

Stanowiska sportowe z różnymi konkurencjami, bieg z zagadkami oraz warsztaty kreatywne – świętowanie tegorocznego Dnia Dziecka w Centrum Handlowym Auchan Bielany będzie prawdziwie sportowe, a ponadto w duchu integracji.

Radosna zabawa, gry planszowe i warsztaty z okazji Dnia Dziecka

Przed nami wyjątkowe święto – Dzień Dziecka. Z tej okazji Centrum Handlowe Auchan Bielsko-Biała przygotowało wiele rodzinnych atrakcji.

STYROPMIN: 30 lat doświadczenia – 200 lat planów!

STYROPMIN: 30 lat doświadczenia – 200 lat planów! Firma STYROPMIN świętuje 30 urodziny! Od początku lat 90. nieprzerwanie dostarcza swoim klientom najwyższej jakości materiały termoizolacyjne.

Wiosenne warsztaty pachnące kwiatami na Dzień Dziecka

Wspólne tworzenie ogrodu edukacyjnego oraz warsztaty z sadzenia kwiatów i ziół czekają na uczestników wydarzenia, które z okazji Dnia Dziecka odbędzie się 2 i 3 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Komorniki. W programie „Wiosennych warsztatów pachnących kwiatami” jest również wystawa edukacyjna.

Bądź eko. Przynieś 5 plastikowych butelek i wymień je na praktyczny bidon

Mniej jednorazówek wokół nas, to mniej plastiku szkodliwego dla środowiska naturalnego. By dołączyć do akcji organizowanej w Centrum Handlowym Auchan Kołbaskowo i otrzymać wygodny bidon z filtrem, wystarczy do specjalnego punktu w pasażu galerii handlowej przynieść zużyte plastikowe butelki.

Najbardziej luksusowe hotele czyli jakie?

Czym się kierować podczas wyboru idealnego hotelu na wypoczynek? Tempo dzisiejszego życia jest zawrotne, jesteśmy zabiegani i jedynym ratunkiem, pomagającym nie zgubić się w prozie życia jest upragniony wypoczynek.

Osiedle Szmaragdowy Park oddane do użytku

Firma ALSTAL Grupa Budowlana zakończyła budowę pierwszego etapu Osiedla Szmaragdowy Park w Gdańsku. W ramach inwestycji w czterech budynkach powstało aż 175 mieszkań. Inwestorem projektu jest grupa deweloperska Develia S.A.

OKAM podpisał umowę z Appartme na realizację systemu inteligentnego zarządzania domem dla CITYFLOW

Deweloper OKAM, działający od 19 lat na polskim rynku nieruchomości, podpisał umowę z Appartme na realizację systemu inteligentnego zarządzania domem w inwestycji CITYFLOW w Warszawie.

Nowe Studio planowania i zamówień IKEA w Westfield Mokotów

Nowe Studio planowania i zamówień IKEA w Westfield Mokotów IKEA stawia kolejny krok, by być bliżej klientów i jeszcze lepiej odpowiadać na ich potrzeby. Nowo otwarte Studio planowania i zamówień w Westfield Mokotów to przestrzeń, gdzie doświadczeni projektanci pomogą nam w realizacji naszych pomysłów, wyborze odpowiednich rozwiązań dla domu.

Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »