Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Absolutny hit sezonu - Emalia Pękająca Graffiti Nail Enamel Delia Cosmetics

Absolutny hit sezonu - Emalia Pękająca Graffiti Nail Enamel Delia Cosmetics
Zobacz więcej zdjęć »
Kolekcja pękających emalii Graffiti Nail Enamel firmy Delia Cosmetics przygotowana została specjalnie na aktualny sezon biorąc pod uwagę nowinki na rynku kosmetyków do zdobienia paznokci.

Emalia naniesiona na kolorowy lakier pozwala uzyskać niepowtarzalny efekt na paznokciach. Już po kilku sekundach po aplikacji lakier zaczyna pękać tworząc nieregularne wzory.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Gama kolorystyczna została przygotowana tak, aby każda klientka miała możliwość kombinacji kolorystycznej według własnego gustu i upodobania.

Aby uzyskać na płytce paznokcia efekt spękań należy:

Krok 1.

Nałożyć dowolny kolor lakieru do paznokci z kolekcji Coral Prosilk lub Active Calcium. Najlepiej jedną lub dwie warstwy, aby uzyskać dokładne krycie kolorem. Następnie poczekać do całkowitego wyschnięcia emalii.

Krok 2.

Nałożyć jedną, cienką warstwę emalii pękającej - wzdłuż lub w poprzek paznokcia. Nie należy poprawiać miejsc uprzednio pomalowanych. Jeżeli zostanie nałożona gruba warstwa lakieru, emalia popęka w duże, nieregularne kawałki. Ważne, by lakier pękający był dobrze wymieszany i przechowywany w temperaturze pokojowej.

Krok 3.

Następnie należy poczekać kilkanaście sekund, aż pojawią się spękania na powierzchni paznokci. Emalia pękająca wysycha bardzo szybko.

Krok 4.

Dla pogłębienia efektu spękań warto nałożyć na gotowe wzorki na paznokciu jeden z preparatów utwardzających z serii Coral Nail Repair np.: żel akrylowy lub utwardzacz z diamentem. Nabłyszczą i utrwalą pożądany efekt na paznokciach.

Pojemność: 10 ml, Cena: około 13 PLNRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Monika Paciorek

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »