Dom » Nieruchomość

AGRO-MAN sprzedał już 40 proc. inwestycji w Parzniewie

AGRO-MAN sprzedał już 40 proc. inwestycji w Parzniewie
Zobacz więcej zdjęć »
AGRO-MAN, na ponad rok przed planowanym oddaniem inwestycji mieszkaniowej „Twój Parzniew – Miasto ogród II” w Pruszkowie, poinformował, że sprzedał już 40 proc. budowanych lokali.

W Pruszkowie przy ul. Działkowej powstaje drugie osiedle w ramach kilkuletniej inwestycji mieszkaniowej o nazwie „Twój Parzniew – Miasto Ogród”. Warszawski inwestor i developer, AGRO-MAN, prowadzi pierwszą z trzech części II etapu budowy.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W jej ramach na rynek trafi 200 nowych mieszkań o powierzchni od 56 do 93 m2. Termin oddania inwestycji przypada na lipiec 2011 r. Choć budowa nowego osiedla trwa dopiero osiem miesięcy, AGRO-MAN poinformował, że sprzedał już 40 proc. lokali. Nabywców przyciąga przede wszystkim atrakcyjna cena, która zaczyna się od 4500 złotych za m2.

„Twój Parzniew II” będzie posiadał wyższy standard od „jedynki”. Wszystkie budynki będą wyposażone w windy, a każde mieszkanie będzie miało po dwa balkony. Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji garaże podziemne lub piwnice. Podobnie jak pierwsze osiedle, nowa inwestycja będzie się znajdować na terenie zamkniętym i strzeżonym. Tereny zielone na osiedlu zaprojektują najlepsi studenci Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu SGGW w Warszawie, których AGRO-MAN wyłoni w ramach konkursu organizowanego wspólnie z uczelnią.

W sobotę 29 maja br. na terenie pierwszego osiedla przy ul. Działkowej odbył się dzień otwarty nowej inwestycji. Zainteresowani kupnem mogli porozmawiać z przedstawicielami spółki AGRO-MAN. Była też możliwość spotkania z zawodowym doradcą finansowym oraz architektem wnętrz. Tego dnia na osiedlu został też posadzony pierwszy pamiątkowy dąb.

Inwestycja „Twój Parzniew – Miasto Ogród II” znajduje się 15 km od centrum Warszawy. Jest to typowe osiedle rodzinne, w niskiej zabudowie. Osiedla AGRO-MAN nawiązują do koncepcji „miast ogrodów” propagowanej przez E. Howarda. Zakłada ona budowę inwestycji mieszkaniowych w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku i pośpiechu miasta, na tyle jednak blisko, by móc bez problemu dojeżdżać do pracy.

Dodatkowe informacje o spółce oraz inwestycji można uzyskać na stronie internetowej www.agroman.pl. Zainteresowani inwestycją mogą też bezpośrednio kontaktować się z biurami sprzedaży inwestora:

w Pruszkowie pod nr telefonu 22 / 759 96 96, twojparzniew@agroman.pl,

w siedzibie spółki pod nr telefonu 22 / 434 55 30, sprzedaz@agroman.pl.

Informacje o spółce AGRO-MAN:
AGRO-MAN Sp. z o.o. to developer i inwestor należący do grupy kapitałowej Towarzystwa Obrotu Nieruchomościami „AGRO" S.A. Od 1997 roku specjalizuje się w realizacji kameralnych osiedli mieszkaniowych zlokalizowanych na obrzeżach i peryferiach Warszawy. Wszystkie swoje projekty finansuje ze środków własnych. AGRO-MAN prowadzi przedsięwzięcia inwestycyjne zgodnie z koncepcją „miast ogrodów”, stworzoną przez Anglika, Ebenezara Howarda. Zakłada ona lokalizację osiedli w otoczeniu bogatej zieleni, a także z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Inwestora wyróżnia wysoka jakość inwestycji. AGRO-MAN jest laureatem wielu prestiżowych nagród oraz zwycięzcą rankingów organizowanych przez niezależne podmioty uczestniczące w życiu rynku budowlanego. W ostatnich latach zajmuje czołowe pozycje w rankingach branżowych. Posiada szereg certyfikatów m.in.: Certyfikat Developera przyznawany przez Polski Związek Pracodawców Budownictwa, Certyfikat Rzetelności i Wiarygodności Wrocławskiej Izby Gospodarczej, Thron System Zarządzania Wierzytelnościami, Certyfikat Krajowego Rejestru Długów oraz tytuł Rzetelnej Firmy, przyznawane przez Krajową Izbę Gospodarczą. AGRO-MAN jest trzykrotnym laureatem konkursów „Jakość Roku” w latach 2007, 2008 i 2010. Należy do grona najszybciej rozwijających się firm – Gazel Biznesu. Posiada także tytuł Lidera Społecznej Odpowiedzialności – Dobra Firma 2009. Wyróżniony m.in. przez PKPP Lewiatan, Ministra Infrastruktury, Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza, a także Instytut Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk.

Kontakt dla mediów:

Marek Massalski
Specjalista ds. PR
m.massalski@ubumind.pl
tel. 506 044 620

Barbara Jarząbek
Zastępca Dyrektora Biura Zarządu
barbara.jarzabek@agroman.pl
tel. 22 / 434 55 55Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AGRO-MAN
http://www.agroman.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »