Rozrywka i wypoczynek » Święta

Akcja Kochajmy się we Wrocławiu dobiegła końca

Akcja Kochajmy się we Wrocławiu dobiegła końca
Zobacz więcej zdjęć »
Podczas akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu” zebrano 9 433,58 zł. Pieniądze przekazano Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

14 grudnia zakończyła się już V edycja akcji charytatywnej „Kochajmy się we Wrocławiu”. Dzięki hojności mieszkańców Wrocławia i okolic, podczas kwesty zorganizowanej w trakcie dwóch minionych weekendów w Parku Handlowym Auchan Bielany, udało się zgromadzić  9 433,58 zł. Zabrane pieniądze zasiliły konto Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.  

„Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy dołączyli się do kwesty i wsparli chore dzieci. Cieszę się, że z roku na rok, pomimo gorączki przedświątecznych przygotowań, akcja zyskuje coraz więcej sympatyków.” - mówi Anna Dolna, Manager Parku Handlowego Auchan Bielany.

Od pięciu lat znakiem rozpoznawczym – organizowanej przez Park Handlowy Auchan Bielany oraz Radio RAM – akcji „Kochajmy się we Wrocławiu” jest brygada Żółtych Mikołajów, którzy prowadzą kwestę. Podczas dwóch kolejnych weekendów tegorocznej edycji – 6-7 oraz 13-14 grudnia – kiedy wolontariusze w strojach Mikołajów zbierali pieniądze, prezenterzy Radia RAM licytowali gadżety, a także prowadzili konkursy dla dużych i małych. Przy wielkiej, siedmiometrowej choince stanęła RAM-chatka spełnionych życzeń, gdzie w zamian za datek można było nagrać życzenia dla rodziny i przyjaciół, które następnie zostaną wyemitowane na antenie radia przed świętami. Ponadto, wspomagający akcję mogli tam zapakować prezenty w specjalny papier z logo „Kochajmy się we Wrocławiu” lub otrzymać w upominku ręcznie robione ozdoby na choinkę.

Kweście towarzyszyły także wyjątkowe występy i pokazy artystyczne. Największą atrakcją dla dzieci okazał się pokaz wielkich baniek mydlanych oraz malowanie twarzy w bajkowe wzory, a także występ iluzjonisty. Wiele radości wszystkim odwiedzającym sprawiły występy zespołów wokalnych i tancerzy, a także cheerleaderek. W evencie uczestniczyli m.in. Studio Artystyczne "Katharsis" (SAK) ze Świdnicy, dzieci i młodzież z MDK Krzyki i MDK Śródmieście oraz Grupa "Respekt" z Gimnazjum nr 18 we Wrocławiu. Akcję uświetnili swoją obecnością znani Wrocławianie i Dolnoślązacy – sportowcy, m.in. medaliści olimpiady w Pekinie, aktorzy i muzycy. 

Informacje o Parku Handlowym Auchan Bielany 
Park Handlowy Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej na Bielanach Wrocławskich, centrum handlowe należące do Auchan Polska, to jeden z największych obiektów handlowo-usługowych w regionie. Kompleks został otwarty w 2003 roku. Klienci mają do dyspozycji - przez 7 dni w tygodniu - blisko 80 sklepów i punktów usługowych, w tym pocztę, pralnię, kantor i salon fryzjerski. Na terenie galerii handlowej mieszczą się także restauracje i kawiarnie, proponujące ofertę dla amatorów różnych kuchni świata. Centrum jest w pełni przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »