Firma » Biznes

alfa Video Contact Center częścią nagrodzonego przez międzynarodowe jury wirtualnego Alior Sync.

alfa Video Contact Center częścią nagrodzonego przez międzynarodowe jury wirtualnego Alior Sync.
Zobacz więcej zdjęć »
Wirtualny oddział Alior Banku, oparty między innymi na rozwiązaniu firmy Alfavox – alfa Video Contact Center, został doceniony przez międzynarodowych ekspertów i zdobył nagrodę w konkursie „Global Banking Innovation Award” w kategorii „przełomowe rozwiązanie”.

Alfa Video Contact Center jest częścią platformy komunikacyjnej Alior Sync i odpowiada za połączenia wideo między bankiem a jego klientami.

Alior Sync to pierwszy wirtualny bank nowej generacji, opierający się na technologiach gwarantujących nieustający i bezpieczny dostęp do banku przez 24 godziny na dobę, z każdego miejsca na świecie. Ważnym wyróżnikiem wirtualnego oddziału jest komfort obsługi, którego jednym z elementów jest rozmowa wideo, umożliwiająca kontakt twarzą w twarz z konsultantem.

- Pomysł alfa Video Contact Center oparliśmy na przekonaniu, że ludzie – mimo ciągłego rozwoju technologii i odchodzenia od bezpośrednich spotkań – wciąż najlepiej i najbezpieczniej czują się, gdy mogą omówić swój problem czy swoje potrzeby twarzą w twarz, gdy mogą zobaczyć konsultanta i zwyczajnie z nim porozmawiać, nawet, jeśli znajduje się setki kilometrów od nich – tłumaczy Janusz Tomiczek, prezes zarządu Alfavox. – Nasze rozwiązanie sprawdziło się w banku Alior Sync, którego wirtualny oddział został właśnie wyróżniony bardzo prestiżową nagrodą. Cieszymy się, że platforma alfa Video Contact Center i cała stojąca za nią idea stała się częścią rozwiązania bankowego, które znalazło uznanie w oczach międzynarodowego grona ekspertów.

Rozmowy przeprowadzane w ramach alfa Video Contact Center są nagrywane, dzięki czemu mogą podlegać analizie prowadzącej do lepszego poznania preferencji klienta oraz do pogłębionej oceny pracy konsultanta. Każdy kontakt z wykorzystaniem kanału wideo jest odnotowywany w historii kontaktów z klientem. Platforma alfa Video Contact Center udostępnia także szerokie możliwości w zakresie dalszej rozbudowy, integracji w środowisku klienta oraz poszerzenia dostępnych funkcjonalności.

Jury konkursu, którego organizatorem jest Bank Administration Institute (BAI), największe i najbardziej renomowane stowarzyszenie zrzeszające instytucje finansowe, przyznaje nagrodę „Global Banking Innovation Award” w kategorii „przełomowe rozwiązanie” bankom, które wprowadziły oryginalne rozwiązania będące punktem zwrotnym w historii branży finansowej.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

alfavox

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »