Technologie » Internet
ATOM Media Interaktywne członkiem IAB Polska
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Dołączając do grona firm członkowskich IAB Polska, agencja będzie aktywnie uczestniczyć w działaniach wspierających rozwój rynku interaktywnego w Polsce. Agencja ATOM Media Interaktywne jest obecna na polskim rynku od 2002 roku i specjalizuje się w działaniach z zakresu ePR, SEM, SEO, projektowania serwisów WWW oraz budowania aplikacji internetowych.
Zrealizowała projekty internetowe m.in. dla Lactalis Polska, Polskiego Czerwonego Krzyża, Nycomed, Abbott Laboratories, Ferroli, PTAiIT, PGNiG, Mokate czy Fiore.
IAB zrzesza portale i wortale internetowe, sieci reklamowe, agencje interaktywne oraz firmy aktywnie działające w sieci, które wspólnie działają na rzecz budowania i rozpowszechniania standardów wykorzystania potencjału Internetu w e-biznesie.

Marcowa pula promocyjna mieszkań i apartamentów inwestycyjnych od Grupy Murapol
Dobry montaż- realne oszczędności. Co naprawdę decyduje o skutecznej termomodernizacji?
Niemcy ponownie otwierają się na kotły gazowe jako etap przejściowy w transformacji energetycznej
Umywalka z baterią - atrakcyjne połączenie
Komentarze (0)