Motoryzacja » Moto Serwis

Autoland do uszczelek dla kierowców na zimę

Autoland do uszczelek dla kierowców na zimę
Zobacz więcej zdjęć »
Niskie temperatury i wilgotność powietrza to przyczyna częstego przymarzania uszczelek samochodowych. Kierowcy zmagający się z tym problemem wiedzą, jak trudno jest otworzyć drzwi, gdy na dworze panuje mróz. W odpowiedzi na ich potrzeby Autoland oferuje wielozadaniowy środek do uszczelek.

Uszczelka jest to element, który po przejściu zimy stopniowo traci swoje właściwości, w tym elastyczność. Z czasem guma zaczyna pękać i kruszyć się, co w konsekwencji obniża szczelność kabiny pasażerskiej. Aby temu zapobiec i zwiększyć żywotność uszczelek, a tym samym nie narażać się na ich przedwczesną wymianę, należy stosować środki do pielęgnacji elementów gumowych samochodów.

Autoland dzięki zastosowanej technologii NANO+ rozwiązuje problem przymarzniętych uszczelek i innych elementów gumowych, co umożliwia delikatne otwieranie drzwi samochodowych zimą. Ponadto konserwuje wszystkie uszczelnienia gumowe oraz chroni ich delikatne elementy przed starzeniem, twardnieniem i pękaniem. Dodatkowo, nabłyszcza i przywraca kolor uszczelek, poprawiając ich wygląd.

„Zimą samochody wymagają szczególnej pielęgnacji, aby zachować bezpieczeństwo i komfort jazdy. Środek do pielęgnacji uszczelek jest jednym z tych, który ułatwia kierowcom użytkowanie samochodu w trudnych, zimnych miesiącach" - mówi Krzysztof Małysiak, specjalista ds. rozwoju produktów Autoland. „Środek ten zapobiega uciążliwemu odrywaniu drzwi od uszczelki podczas mrozu oraz chroni i konserwuję powierzchnię gumy. Tym samym zwiększa jej wytrzymałość na panujące zmienne warunki atmosferyczne" - dodaje Małysiak.

Produkt Autoland do uszczelek nie ulega przeterminowaniu. Występuje w opakowaniu 200ml i jest łatwy do nanoszenia na wszystkie gumowe elementy, dzięki aplikatorowi z gąbeczką. Jego cena wynosi ok. 16zl. Wszystkie produkty Autoland dostępne są na stacjach benzynowych w całym kraju oraz w największych sieciach hipermarketów w Polsce.

AUTOLAND Car Care jest uznaną na rynku firmą produkującą kosmetyki samochodowe oraz środki do pielęgnacji aut, posiadającą certyfikaty ISO 9001 oraz 14001. Firma istnieje od początku lat 90`tych i jest zdobywcą takich prestiżowych nagród jak „Milennium Award for Technology and Quality - 2000", „Srebrny Grosz" czy „Panteon Polskiej Ekologii".Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

klok

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »