Technologie » Internet

Bakotech oficjalnym dystrybutorem Corero Network Security

Bakotech został oficjalnym dystrybutorem Corero, lidera w dziedzinie wydajnych, skalowalnych rozwiązań do obrony przed atakami DDoS w czasie rzeczywistym.

Corero: SmartWall ThreatDefense System (TDS), wielokrotnie nagradzana technologia cieszy się coraz większą popularnością wśród dostawców usług internetowych, dostawców hostingu i firm internetowych.

Bogaty zestaw funkcji analitycznych DDoS zapewnia szczegółową widoczność sieci, ostrzeganie oraz raportowanie. Kompleksowa ochrona przeciw atakom DDoS dostarczana jest dla warstw 3-7 modelu OSI, jak również poprzez wbudowaną ochronę przed atakami zero-day. Szczegółowe pakiety rozwiązań zapewniają szeroki wachlarz oferowanych usług.  

SmartWall Network ThreatDefense 120 (NTD120)
to urządzenie zabezpieczające DDoS, umożliwiające wykrywanie ataków DDoS w czasie rzeczywistym, automatyczne wykrywanie błędów i automatyczne łagodzenie z szybkością 10 Gb/s w trybie pełnego dupleksu lub jednokierunkowe 20 Gb/s.

SmartWall Network Threat Defense 1100 (NTD1100)
zapewnia intensywne wykrywanie w czasie rzeczywistym DDoS dla połączeń 100 Gigabit Ethernet, w kompaktowym formacie 1 RU, który jest pierwszym w branży skalowaniem do 4 Tb/s.

Inne funkcjonalność dostarcza
SmartWall Virtual Network Threat Defense (vNTD), który poprzez naturalne rozszerzenie produktów zautomatyzowanej ochrony DDoS rodziny Corero, umożliwia bezproblemowe wdrożenie wydajnej, skalowalnej i opłacalnej ochrony w środowiskach fizycznych i wirtualnych; w siedzibie lub w chmurze.

Obok niego znajduje się
SmartWall Service Portal, który oferuje dostawcom usług ochronę typu anty DDoS w formie usługi. Portal jest aplikacją internetową, zapewniającą zarządzanie cyklem życia klienta, z możliwością przypisywania poziomów usług ochrony DDoS i przeglądania pulpitów w czasie rzeczywistym oraz danych historycznych. Co ważne, chronieni klienci mogą zalogować się do własnego widoku portalu, uzyskując dostęp do kokpitów i raportów, aby dostrzec wartość otrzymywanego zabezpieczenia DDoS.  

 

Inny, ale równie ważny portal dla zaawansowanych funkcji wizualizacji i analityków bezpieczeństwa, tworzony jest przez rozwiązanie SmartWall Analytics. Co istotne, portal wykorzystuje profesjonalne rozwiązanie Splunk Big Data Analytics w celu łatwego odczytania dashboardów bezpieczeństwa w oparciu o kompleksową widoczność ruchu z technologii SmartWall TDS firmy Corero.   

Grupę rozwiązań Corero zamyka
kompleksowy pakiet usług optymalizacji konfiguracji, monitorowania i łagodzenia skutków, czyli SmartWall Managed Service. Co ważne, oferowane usługi dostosowywane są dla użytkowników, w celu spełnienia wymagań polityki bezpieczeństwa oraz celów biznesowych każdego klienta SmartWall TDS.

 

Dlaczego Corero?

Corero to 20 lat doświadczenia, 100+ aktywnych instalacji i 24x7x365 dni w roku wsparcia dla użytkowników. Dostawca oferuje jedną z najbardziej wydajnych w branży ochronę, która zapewnia automatyczne zabezpieczenie na dużą skalę przy najniższym koszcie użytkowania. Rozwiązania mogą być dostarczane jako urządzenia fizyczne lub też w formie wirtualnej. Corero zapewnia także kompleksową ochronę z funkcją automatycznego łagodzenia skutków w czasie rzeczywistym, oszczędzając czas i pracę pracownikom działu IT oraz analitykom bezpieczeństwa w firmie.

 

Więcej informacji o produktach znajduje się na stronie producenta oraz na naszej www:
https://www.bakotech.com

 

Więcej informacji:

Bakotech Sp. z o.o.

Paulina Sacha

Marketing Specialist, tel. 660 910 074

e-mail: paulina.sacha@bakotech.com

www.bakotech.pl

O Bakotech

Bakotech Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, jest częścią międzynarodowej grupy dystrybucyjnej Bakotech®. Jako specjalizowany dystrybutor rozwiązań IT w zakresie bezpieczeństwa, sieci i infrastruktury IT, spółka koncentruje się na dostarczaniu najwyższej jakości produktów i usług w centralnej i wschodniej Europie, w szczególności w: Polsce, Bułgarii, Rumunii, Słowacji, Chorwacji i na Węgrzech, a także w krajach nadbałtyckich. Firma zajmuje się sprzedażą w kanale partnerskim, poprzez rozbudowaną sieć partnerów. Bakotech posiada w swoim portfolio innowacyjne produkty, które odniosły sukces międzynarodowy, a dzięki dystrybutorowi wchodzą nie tylko na rynek polski, ale również krajów Europy Środkowo-Wschodniej.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bakotech Sp. z o.o
http://bakotech.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »