Kultura, sztuka » Kultura

Baśń o gajowym Chrobotku – bezpłatne przedstawienie dla dzieci w Galerii Łomianki

Baśń o gajowym Chrobotku – bezpłatne przedstawienie dla dzieci w Galerii Łomianki
Zobacz więcej zdjęć »
W sobotę 1 kwietnia mali widzowie i ich rodzice poznają historię gajowego Chrobotka i jego leśnych przyjaciół podczas kolejnego przedstawienia teatralnego. Bezpłatny spektakl będzie można obejrzeć o godzinie 13.00 i o godzinie 16.00.

Wciągająca akcja, barwne postaci i fascynujący świat teatru lalek ponownie zagoszczą w podwarszawskiej Galerii Łomianki! W sobotę 1 kwietnia mali widzowie i ich rodzice poznają historię gajowego Chrobotka i jego leśnych przyjaciół podczas kolejnego przedstawienia teatralnego. Bezpłatny spektakl będzie można obejrzeć o godzinie 13.00 i o godzinie 16.00. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Chrobotek to intensywnie zielona roślina, którą można spotkać w lesie. Jest to również imię tytułowego bohatera przedstawienia dla dzieci, które w sobotę 1 kwietnia będzie można obejrzeć w podwarszawskiej Galerii Łomianki. Na widzów czeka pełna zaskakujących wydarzeń leśna historia. Dzieci poznają wyjątkowych bohaterów – gajowego Chrobotka, rusałki Józefki oraz krecika Kamratka i przekonają się, jak ważne są uniwersalne wartości jak przyjaźń, szczerość czy wrażliwość. Czy dzięki nim trójce przyjaciół uda się ochronić mieszkańców lasu przed niebezpieczeństwami? Tego z pewnością dowiedzą się dzieci, które obejrzą sobotnie przedstawienie. 

Spektakl pt. „Baśń o gajowym Chrobotku” będzie odegrany dwukrotnie – o godzinie 13.00 oraz o godzinie 16.00. Przedstawienie będzie wystawiane w pasażu galerii handlowej przy sklepie Smyk. 

Dla dzieci przygotowano również zabawę z nagrodami. Za udział w każdym spotkaniu można otrzymać pieczątkę, przystawianą na specjalnej karcie uczestnika. Każdy, kto zbierze przynajmniej 6 pieczątek, będzie mógł otrzymać nagrodę. 

Bezpłatne spotkanie teatralne dla dzieci odbędzie się 1 kwietnia w Galerii Łomianki przy ulicy Brukowej 25 w Łomiankach. Przedstawienie będzie można obejrzeć o godzinie 13.00 i 16.00. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Galeria Łomianki
http://galerialomianki.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »