Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Bezpieczne mleko modyfikowane

Bezpieczne mleko modyfikowane
Zobacz więcej zdjęć »
Czysty szpital, bezpieczne kosmetyki, atestowany fotelik do samochodu. Tysiąc razy sprawdzane na forach opinie, testy, producenci. Smoczek z atestem, jabłko z ekologicznej uprawy, mleko modyfikowane produkowane w Europie. Czy to wszystko daje pewność, że kupowane produkty są bezpieczne dla dziecka?

Codzienność rodziców pełna jest mniejszych i większych dylematów i decyzji dotyczących zakupu produktów dla ich dziecka. Czy to będą olejki do kąpieli, czy łyżeczki do karmienia czy produkty żywnościowe - ważne by wszystko miało odpowiednie atesty i zapewnienia producentów, że wyprodukowane zostało zgodnie z unijnymi standardami. Mamy, które karmią piersią wiedzą, że przez pierwsze kilka miesięcy ich dziecku niczego nie brakuje.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Pokarm, który dostarczają niemowlęciu zawiera wszystkie niezbędne składniki potrzebne do prawidłowego rozwoju i jest dla niego najlepszy. Gdy jednak mama, z różnych przyczyn nie może karmić piersią, zaczyna się zastanawiać, po które mleko sięgnąć, by było ono najbardziej odpowiednie i bezpieczne dla jej dziecka. Staje przed ważną decyzją, a ilość produktów obecnych dziś na rynku mlecznym nie ułatwia jej wyboru.

Producenci mlek prześcigają się w zachwalaniu swoich produktów – mlek modyfikowanych. Dzięki prowadzonym od wielu lat specjalistycznym badaniom, znamy już dokładnie skład matczynego mleka – co zawiera i w jakich proporcjach. W nowoczesnych laboratoriach naukowcy każdego dnia zgłębiają jego tajemnicę, a mleko poddane procesowi humanizacji jest teraz coraz bliższe ideału – mleka mamy.

Wiele niepokoju w sercu mamy mogą wzbudzać dwa niefortunne sformułowania: karmienie sztuczne oraz mleko modyfikowane. Młodej mamie może wydawać się, że podawane mleko w butelce to sztucznie pozyskany twór, mieszanka chemiczna, która ma niewiele wspólnego z mlekiem, a dodatkowo jeszcze jest modyfikowane genetycznie. Nic bardziej mylącego! Każde mleko modyfikowane, niezależnie od producenta – to mleko krowie poddane modyfikacjom – czyli zmianom, które je upodobniają do mleka mamy. Można powiedzieć, że mleko krowie zostaje „uczłowieczone” czyli poddane procesowi humanizacji, by swoim składem i proporcjami być jak najbardziej odpowiednie dla niemowląt.

Ile zatem humany jest w Humanie? Jak blisko ideału jest mleko Humana? Co je wyróżnia spośród wielu tak zbliżonych do siebie jakością mlek? W czym tkwi sekret bezpieczeństwa Humana?

Własne krowy na czystych pastwiskach, własny najważniejszy surowiec - mleko, własne super nowoczesne fabryki, własne laboratoria - dzięki temu wiemy, że produkty HUMANA są w 100% bezpieczne dla Twojego dziecka. Wiemy jak jest to ważne i dlatego z dumą piszemy o naszych własnych krowach – hodowanych od wielu lat w nowoczesnych gospodarstwach znajdujących się na terenie ściśle określonych regionów Niemiec, głównie Nadrenii Północnej-Westfalii. Humana Milchunion nie kupuje mleka do produkcji mieszanek dla niemowląt poza granicami kraju a cały proces humanizacji przebiega w jednym miejscu.

Z dnia na dzień asortyment produktów Humana dostępny w sklepach, aptekach i internecie www.kidy.pl  jest coraz szerszy. Wierzymy, że ich najwyższa jakość jest odpowiedzą na potrzeby naszych najważniejszych, malutkich konsumentów.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Humana
http://kidy.pl

Komentarze (3)

 • avatar
  Malina00 2019-11-19 09:17:18

  Tak właśnie w aptece Doz kupuję dobre ceny i najlepssze mleko. Poleciłam paru koleżankom są bardzo zadowolone

 • avatar
  slonecznik 2019-11-12 23:11:25

  gdzie kupujesz ten bebilon? Widziałam, że w aptekach DOZ stacjonarnie teraz mają dużo rodzajów bebilonu od reki dostępne

 • avatar
  Malina00 2019-09-26 10:28:59

  My stosujemy mleko dla syna Bebilon Prosyneo HA dziecko jest uczuleniowcem. Bardzo jest łagodne i nie widziimy żadnych problemów z brzuchem naszego malucha


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »