Firma » Finanse

Bezpieczny Biznes – nowy produkt dla firm w ofercie Expandera

Bezpieczny Biznes – nowy produkt dla firm w ofercie Expandera
Zobacz więcej zdjęć »
3 września w sieci Expander uruchomiona zostanie sprzedaż abonamentowego produktu finansowego dla firm. Bezpieczny Biznes integruje w jednym produkcie usługi Assistance dla przedsiębiorstw oraz polisę ubezpieczeniową na życie z UFK. Rozwiązanie opracowane zostało przez firmę Agent Transfer.

Bezpieczny Biznes to pierwszy w Polsce produkt abonamentowy integrujący ubezpieczenie Assistance, z możliwością budowy kapitału chronionego.

Nowe narzędzie abonamentowe dostępne jest w formie sześciu opcjonalnych pakietów, obejmujących od czterech do siedemnastu usług Assistance wspomagających prowadzenie firmy. Przedsiębiorca opłacający abonament otrzymuje za Assistance fakturę VAT. Jednocześnie, udostępniane mu są produkty ubezpieczeniowo-oszczędnościowe, umożliwiające aktywne inwestowanie środków w fundusze inwestycyjne oraz budowę kapitału chronionego, wyłączonego w większości z ewentualnej egzekucji komorniczej.

 

- Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom tak atrakcyjny i nowoczesny produkt. Zapotrzebowanie na produkt łączący funkcję ubezpieczeniową i inwestycyjna świetnie wpisuje się w zapotrzebowanie zgłaszane przez naszych klientów – powiedział Piotr Nowak, Kierownik ds. Produktów Inwestycyjnych i Ubezpieczeniowych w Expander Advisors Sp. z o.o.

 

Dostępne w pakietach usługi Assistance zawierają m.in. optymalizację mechanizmów ubezpieczeniowych w firmie, pomoc w dochodzeniu roszczeń z tytułu odszkodowań, czy konsultacje prawne i szkolenia. Możliwe jest także skorzystanie np. z procedur zakupu samochodów firmowych z wykorzystaniem procedur zarezerwowanych do tej pory wyłącznie dla największych odbiorców (Assistance Flotowy).

 

Dzięki Assistance, zaawansowane usługi ułatwiające prowadzenie działalności gospodarczej oraz zabezpieczające przed niepotrzebnym ryzykiem, stają się dostępne nawet dla małych i średnich przedsiębiorstw – wyjaśnia Artur Kuczmowski, członek zarządu Agent Transfer.  

 

Produkt będzie dostępny w sieci 60 stacjonarnych oddziałów Expandera w całym kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Juicy Marketing

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »