Technologie » Internet

Bluerank dla Mapia.ua

Agencja Bluerank przygotowała rekomendacje SEO dla powstającej właśnie nowej wersji ukraińskiego serwisu Mapia.ua, będącego odpowiednikiem polskiego Zumi…

W ramach nawiązanej w tym roku współpracy, opracowaliśmy kompleksowy audyt SEO nowo powstającej wersji serwisu Mapia.ua - mówi Patrycja Tomczak, SEO Specialist Bluerank. W zakresie wykonywanych przez agencję prac mieścił się audyt HTML, rekomendacje odnośnie sitemap i plików robot.txt, a także wskazówki dotyczące optymalizacji treści serwisu.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Projekt www.mapia.ua jest projektem analogicznym do tego, co prezentuje m.in. Zumi.pl. Serwis umożliwia odnalezienie wybranych lokalizacji na mapie Ukrainy, wyznaczenie optymalnej trasy z punktu A do punktu B, wyszukanie zabytków, restauracji, kin, teatrów, punktów Wi-Fi, etc. w wybranych miastach, jak również dodanie do mapy informacji o swojej firmie. Jakość map wykorzystywanych na stronach Mapia.ua jest lepsza, niż jakość Google Maps z tego rejonu świata, co daje serwisowi poważną przewagę wśród lokalnych odbiorców...

Pracę z firmami ukraińskimi (poza właścicielem Mapia.ua są to m.in. agencje reklamowe z Ukrainy), Bluerank planuje rozwinąć jeszcze w tym roku.

Bluerank http://www.bluerank.pl Mapia http://www.mapia.ua

Bluerank Sp z o.o. - agencja search engine marketing. Partner czołowych polskich agencji interaktywnych i domów mediowych, specjalizujący się w marketingu wyszukiwarek internetowych w Polsce i na świecie. Realizator międzynarodowych projektów (m.in. na potrzeby rynku amerykańskiego, austriackiego, fińskiego, niemieckiego, rosyjskiego, węgierskiego, UK oraz RPA) z zakresu search engine optimization, a także kampanii SEM na rynku polskim (dla firm oferujących produkty sensytywne, przedstawicieli sektora turystycznego, finansowego, e-commerce i dla mediów). Członek Interactive Advertising Bureau, międzynarodowego stowarzyszenia zrzeszającego firmy, które wypracowują standardy biznesowego i reklamowego wykorzystania Internetu, oraz SEMPO - światowej organizacji firm i specjalistów związanych z search engine marketing. Certyfikowany konsultant Google w zakresie Google Adwords (Google Adwords Qualified Company.) oraz Google Analytics (Google Analytics Authorized Consultant). Mapia.uaUkraiński serwis internetowy oferujący usługi podobne do tych, które w Polsce oferuje np. Zumi.pl. www.Mapia.ua umożliwia odnalezienie wybranych lokalizacji na mapie Ukrainy, wyznaczenie trasy z punktu A do punktu B, wyszukanie zabytków, restauracji, kin, teatrów, punktów Wi-Fi, etc. w wybranych miastach, jak również dodanie do mapy informacji o swojej firmie.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bluerank - agencja search engine marketing
http://bluerank.blogspot.com

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »